Orienteering Baltic Cup 2011So 2011-05-21 07:47
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011

 
10N (9)2,1 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(61)3(45)4(43)5(54)6(70)7(100)Meta
 
14Edvin Mansson12:501:432:384:395:297:3911:1812:1312:50
Växjö OK1:430:552:010:502:103:390:550:37
2887Oliwa Biesiadzka15:371:392:594:064:528:0313:1214:3315:37
E75 UKS Orientuś1:391:201:070:463:115:091:211:04
3885Grzegorz Nowak22:006:096:407:25-----10:2714:5516:2117:00
G17 UKS Azymut 456:090:310:453:024:281:260:39
42Zuzanna Kmieć27:381:462:248:3910:1513:09-----21:5222:38
Z06 UKS Traper1:460:386:151:362:548:430:46
5889Bartłomiej Habros32:487:167:5715:2816:5923:5630:3831:5732:48
L01 UKS Azymut Siedliska7:160:417:311:316:576:421:190:51
623Daniel Bałdyga34:2620:4422:3824:2325:2627:5732:2033:4134:261:202:3217:3830:0633:12
Z06 UKS Traper20:441:541:451:032:314:231:210:45*67*60*67*65*47
71Max Blank54:5711:2612:3429:2230:2132:3845:2752:1254:57
G14 UKS Siódemka11:261:0816:480:592:1712:496:452:45
 
5Zuzanna Moskal37:1239:31-------------------------36:35
G14 UKS Siódemka37:122:19*67
3Darya Krylovaabs-----------------------------------
Kaliningrad
 
 
 
10R (13)2,1 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(61)3(45)4(43)5(54)6(70)7(100)Meta
 
113Hugo Ericsson10:462:032:413:404:176:229:1510:0810:46
Växjö OK2:030:380:590:372:052:530:530:38
210Piotr Banach10:591:041:352:313:015:148:5310:1310:59
N61 UMKS Orkan1:040:310:560:302:133:391:200:46
3892Szymon Steciński12:321:272:062:533:316:0510:0611:3412:32
Indywidualnie1:270:390:470:382:344:011:280:58
4894Michał Bielecki15:051:302:414:067:209:0413:0514:1315:05
G14 UKS Siódemka1:301:111:253:141:444:011:080:52
59Jakub Łącki15:292:142:573:554:347:1312:2614:3115:29
W81 UKS OSiR2:140:430:580:392:395:132:050:58
67Polina Naugolnova17:353:345:266:277:048:3914:1316:4617:35
Kaliningrad3:341:521:010:371:355:342:330:49
76Tuukka Pekkala19:302:152:554:216:3812:0017:3218:4719:30
Espoon Suunta2:150:401:262:175:225:321:150:43
8886Anna Nowak20:082:203:204:46-----7:5212:4414:0515:08
G17 UKS Azymut 452:201:001:263:064:521:211:03
98Jan Antonowicz22:172:245:076:1410:3413:3219:2921:2022:17
W87 UNTS2:242:431:074:202:585:571:510:57
10890Paulina Chrzan26:215:237:0610:0411:1916:0124:0725:4126:21
G14 UKS Siódemka5:231:432:581:154:428:061:340:40
1111Maria Nowak29:373:114:106:468:1211:1227:0228:4929:37
P69 WKS Grunwald3:110:592:361:263:0015:501:470:48
 
12Igor Marteabs-----------------------------------
Villanoof OK
883Dominika Kwidzińskaabs-----------------------------------
G17 UKS Azymut 45
 
 
 
M-10 (11)1,4 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(53)3(61)4(45)5(43)6(54)7(70)8(100)Meta
 
116Arvid Westerberg9:161:271:442:162:563:204:457:418:439:16
OK Kolmarden1:270:170:320:400:241:252:561:020:33
219Allan Hedberg9:421:141:352:122:503:174:528:049:079:42
Lunds OK1:140:210:370:380:271:353:121:030:35
324Leo Johansson9:511:111:362:132:493:425:228:139:079:51
OK Kolmarden1:110:250:370:360:531:402:510:540:44
415Jonas Ihreskog10:261:051:282:153:003:395:408:559:4710:26
Gotlands Bro OK1:050:230:470:450:392:013:150:520:39
514Michał Pierzchała10:462:282:483:183:584:246:008:5810:0310:46
W87 UNTS2:280:200:300:400:261:362:581:050:43
625Daniel Hapka11:321:021:333:194:044:426:389:4010:4511:32
Z06 UKS Traper1:020:311:460:450:381:563:021:050:47
718Erik Thoresson13:561:001:214:295:286:018:1312:0313:1913:56
Andrarums OK1:000:213:080:590:332:123:501:160:37
820Bartosz Smyk13:583:043:355:216:066:448:3911:5613:2013:58
Z06 UKS Traper3:040:311:460:450:381:553:171:240:38
922Fredrik Glännefors17:469:019:219:5310:4811:1613:0416:0317:0717:46
Söders SOL Tyresö9:010:200:320:550:281:482:591:040:39
1021Dominik Łaszkiewicz22:365:466:028:1110:2811:0116:3620:4121:5722:361:04
Z06 UKS Traper5:460:162:092:170:335:354:051:160:39*53
1117Marcel Kajzer84:4874:2474:4475:2376:2777:5279:4883:0984:0684:48
PUKS Młode Orły74:240:200:391:041:251:563:210:570:42
 
 
 
M-12 (16)1,3 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(53)3(61)4(69)5(76)6(54)7(65)8(70)9(100)Meta
 
136Albin Mansson7:560:310:581:231:483:143:405:156:427:277:56
Växjö OK0:310:270:250:251:260:261:351:270:450:29
238Bartek Babiak8:420:311:001:322:063:203:575:306:578:028:42
Z06 UKS Traper0:310:290:320:341:140:371:331:271:050:40
327Gracjan Cupryś9:020:281:051:342:063:183:555:557:288:269:02
P58 HKS Azymut0:280:370:290:321:120:372:001:330:580:36
430Isac Ericsson9:560:290:561:232:173:434:147:248:359:219:56
Växjö OK0:290:270:270:541:260:313:101:110:460:35
529Tomasz Choroś10:050:341:101:513:154:415:226:518:319:3010:05
W97 UKS Saper0:340:360:411:241:260:411:291:400:590:35
6859Bartłomiej Janowski10:240:321:081:372:153:594:446:358:249:3710:24
W88 WKS Gwardia0:320:360:290:381:440:451:511:491:130:47
734Bartłomiej Ogdowski10:260:371:111:462:194:145:197:108:529:4610:26
G14 UKS Siódemka0:370:340:350:331:551:051:511:420:540:40
832Jakub Pietek10:340:401:292:303:024:285:136:528:529:4910:34
E75 UKS Orientuś0:400:491:010:321:260:451:392:000:570:45
926Jakub Michałowski10:580:321:061:392:103:484:276:017:3810:2710:58
N61 UMKS Orkan0:320:340:330:311:380:391:341:372:490:31
1028Kuba Kuźba12:300:582:032:453:235:226:138:2210:3811:4412:30
G14 UKS Siódemka0:581:050:420:381:590:512:092:161:060:46
1137Szymon Melzer15:432:052:446:417:098:549:3011:4014:0014:5515:43
G14 UKS Siódemka2:050:393:570:281:450:362:102:200:550:48
1233Maciej Ubfal18:030:411:542:397:109:0110:3912:5315:5717:1918:03
E75 UKS Orientuś0:411:130:454:311:511:382:143:041:220:44
13876Maciej Jasiński20:470:341:322:309:0614:2214:5117:1019:0320:0220:47
E75 UKS Orientuś0:340:580:586:365:160:292:191:530:590:45
 
35Grzegorz Żureknkl0:373:038:39-----16:2417:0019:2321:0522:0622:52
G14 UKS Siódemka0:372:265:367:450:362:231:421:010:46
31Piotr Klimkowskiabs---------------------------------------------
P40 LKO
39Mateusz Tadejewskiabs---------------------------------------------
N61 UMKS Orkan
 
 
 
M-14 (38)2,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(61)3(42)4(82)5(83)6(80)7(86)8(51)9(74)10(79)11(49)12(48)13(100)Meta
 
147Ville Johansson11:101:031:513:404:164:395:576:567:408:079:049:4610:0310:4211:10
OK Kolmarden1:030:481:490:360:231:180:590:440:270:570:420:170:390:28
245Marcin Biederman11:480:411:353:344:144:385:566:568:168:459:3710:2210:4111:1611:48
K30 WKS Wawel0:410:541:590:400:241:181:001:200:290:520:450:190:350:32
351Kamil Legięć11:490:411:363:334:134:326:057:088:008:439:3110:2010:3811:1511:49
K48 KS Kościelec Chrzanów0:410:551:570:400:191:331:030:520:430:480:490:180:370:34
460Michał Wołowczyk12:260:431:424:034:455:116:397:458:309:0810:0910:5811:1611:5212:26
W87 UNTS0:430:592:210:420:261:281:060:450:381:010:490:180:360:34
552Aleksander Tarnowski13:280:421:384:024:515:187:138:239:2110:0611:0111:5412:1412:5313:28
L45 MKS Start0:420:562:240:490:271:551:100:580:450:550:530:200:390:35
671Szymon Sosenko13:390:461:464:225:215:457:158:179:3610:0811:0711:5712:1813:0513:39
D91 MKS MOS0:461:002:360:590:241:301:021:190:320:590:500:210:470:34
741Mateusz Socik13:440:502:094:525:345:597:258:3410:1010:4011:2812:1712:3613:1213:44
G14 UKS Siódemka0:501:192:430:420:251:261:091:360:300:480:490:190:360:32
848Amadeus Hansson14:232:102:554:595:376:347:568:5410:2310:5312:0112:4213:0113:5614:23
Gotlands Bro OK2:100:452:040:380:571:220:581:290:301:080:410:190:550:27
956Jakub Garstka14:530:471:474:375:185:437:078:0710:0810:3612:1513:1113:4214:2214:53
P35 UKS Arkady0:471:002:500:410:251:241:002:010:281:390:560:310:400:31
10860Fryderyk Pryjma14:550:451:514:535:566:277:528:5810:3311:0612:0513:0813:2914:1614:55
W88 WKS Gwardia0:451:063:021:030:311:251:061:350:330:591:030:210:470:39
1172Amadeusz Stankiewicz14:560:471:514:235:175:457:228:2910:4911:2212:2113:1513:3714:1614:56
D93 MKS Paulinum0:471:042:320:540:281:371:072:200:330:590:540:220:390:40
1244Jan Baran15:010:411:394:335:265:447:088:1510:0210:2912:2713:1713:4014:2915:01
K30 WKS Wawel0:410:582:540:530:181:241:071:470:271:580:500:230:490:32
1353Maciej Borkowski15:300:461:464:435:305:567:378:4711:2111:5013:0013:5414:1414:5715:30
W88 WKS Gwardia0:461:002:570:470:261:411:102:340:291:100:540:200:430:33
9:5010:11
*74*63
1454Jerzy Urbaniak15:340:411:404:165:255:588:019:0610:0910:5712:5913:5314:1414:5315:34
W88 WKS Gwardia0:410:592:361:090:332:031:051:030:482:020:540:210:390:41
1557Marek Firlej15:400:512:315:096:136:378:179:3411:0911:4112:3614:0414:2515:0515:40
P58 HKS Azymut0:511:402:381:040:241:401:171:350:320:551:280:210:400:35
1659Jakub Sawościanik15:461:342:365:416:266:508:259:3311:3812:1013:1914:1214:3515:1615:46
Z06 UKS Traper1:341:023:050:450:241:351:082:050:321:090:530:230:410:30
1743Jakub Kisielewicz17:320:582:295:526:517:229:5411:1712:5813:3814:5515:4816:1216:5817:32
E71 UKS Azymut0:581:313:230:590:312:321:231:410:401:170:530:240:460:34
1874Mateusz Lubak18:191:453:505:598:098:2610:0011:1712:5014:0515:2716:2416:5817:4318:19
D91 MKS MOS1:452:052:092:100:171:341:171:331:151:220:570:340:450:36
6:2913:18
*81*63
1970Jonatan Porle18:461:002:235:236:247:029:5811:3913:4614:4616:1617:1817:3918:1618:46
Växjö OK1:001:233:001:010:382:561:412:071:001:301:020:210:370:30
2064Paweł Grzybek19:380:582:144:595:456:078:079:4513:4014:3117:0417:5418:2019:0819:38
G14 UKS Siódemka0:581:162:450:460:222:001:383:550:512:330:500:260:480:30
9:2411:3415:25
*85*63*50
2168Kornel Szymański20:043:044:468:469:3010:0411:4512:5415:0116:2217:3018:2618:5619:4020:04
D93 MKS Paulinum3:041:424:000:440:341:411:092:071:211:080:560:300:440:24
2263Maciej Myszkowski20:110:542:066:598:089:0010:5112:3514:5315:3016:4317:5818:2919:3320:11
W81 UKS OSiR0:541:124:531:090:521:511:442:180:371:131:150:311:040:38
22882Karol Damaszke20:111:503:066:508:108:4510:4812:0513:2014:2817:1118:1818:5219:3820:11
G14 UKS Siódemka1:501:163:441:200:352:031:171:151:082:431:070:340:460:33
2469Jakub Węgrzyn20:550:421:515:045:556:198:119:3014:0514:5818:0018:5419:2120:1020:55
L01 UKS Azymut Siedliska0:421:093:130:510:241:521:194:350:533:020:540:270:490:45
11:33
*74
2549Jakub Morawski22:013:374:5210:5112:0212:3014:1915:3217:2118:2419:1920:1320:4121:2122:01
E71 UKS Azymut3:371:155:591:110:281:491:131:491:030:550:540:280:400:40
2650Mateusz Świech23:470:582:118:479:3310:1612:3013:5518:4319:1620:1721:3122:0623:0523:47
E75 UKS Orientuś0:581:136:360:460:432:141:254:480:331:011:140:350:590:42
 
58Maciej Lucerskinkl0:421:333:554:435:136:438:089:45-----10:3111:1611:3512:1112:45
D93 MKS Paulinum0:420:512:220:480:301:301:251:370:460:450:190:360:34
9:02
*74
61Damian Becmernkl0:511:534:25-----5:236:568:19-----9:3310:5811:4812:1113:0513:40
D91 MKS MOS0:511:022:320:581:331:231:141:250:500:230:540:35
5:079:57
*58*63
46Rafał Kluskankl1:022:134:536:046:288:129:21-----10:3211:3812:3913:0013:3814:19
C32 MKS Skarmat1:021:112:401:110:241:441:091:111:061:010:210:380:41
10:25
*63
67Michał Kwiatkowskinkl2:013:046:076:527:198:489:54-----11:0011:4912:5213:1113:5814:37
PUKS Młode Orły2:011:033:030:450:271:291:061:060:491:030:190:470:39
10:52
*63
40Mateusz Boguszewskinkl0:552:025:24-----6:257:579:15-----10:3712:0012:5113:1214:0714:43
G14 UKS Siódemka0:551:073:221:011:321:181:221:230:510:210:550:36
6:0910:55
*58*63
55Filip Wacyknkl1:512:535:206:226:429:0110:0311:01-----12:5413:4614:0314:4915:21
K30 WKS Wawel1:511:022:271:020:202:191:020:581:530:520:170:460:32
11:48
*63
42Paweł Kustosznkl1:082:024:365:205:448:009:1410:12-----12:0512:5914:0214:5115:27
K30 WKS Wawel1:080:542:340:440:242:161:140:581:530:541:030:490:36
10:47
*63
66Karol Węgrzynnkl0:392:244:518:519:3110:5212:02-----13:36---------------15:5916:38
L01 UKS Azymut Siedliska0:391:452:274:000:401:211:101:342:230:39
14:34
*50
65Grzegorz Siessnkl1:012:235:206:116:438:2310:0312:15-----14:0515:1015:3516:3217:17
E71 UKS Azymut1:011:222:570:510:321:401:402:121:501:050:250:570:45
12:49
*63
75Marcin Gajdamowiczabs-----------------------------------------------------------------
D91 MKS MOS
73Eryk Pauchabs-----------------------------------------------------------------
P58 HKS Azymut
62Piotr Wnukowskiabs-----------------------------------------------------------------
Z06 UKS Traper
 
 
 
M-16 (59)2,1 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(59)2(44)3(43)4(45)5(77)6(69)7(71)8(46)9(41)10(80)11(57)12(48)13(47)14(50)
15(63)16(100)Meta
 
1100Krzysztof Wołowczyk12:140:572:122:352:523:163:474:105:296:367:017:5310:1010:3411:04
W87 UNTS0:571:150:230:170:240:310:231:191:070:250:522:170:240:30
11:2511:4712:14
0:210:220:27
290Mateusz Dzioba12:391:042:342:583:163:414:154:336:007:067:298:2110:3510:5811:28
D93 MKS Paulinum1:041:300:240:180:250:340:181:271:060:230:522:140:230:30
11:5012:1112:39
0:220:210:28
3109Krzysztof Rzeńca12:561:102:322:593:173:394:114:335:577:027:268:2010:4011:0811:42
E75 UKS Orientuś1:101:220:270:180:220:320:221:241:050:240:542:200:280:34
12:0412:3212:56
0:220:280:24
493Mateusz Podsiadły13:261:072:343:033:213:434:164:366:207:297:518:4711:1511:4012:11
D95 WKS Śląsk1:071:270:290:180:220:330:201:441:090:220:562:280:250:31
12:3112:5513:26
0:200:240:31
4126Łukasz Wiśniewski13:260:582:172:423:013:244:074:266:157:267:498:4411:1211:3712:08
G14 UKS Siódemka0:581:190:250:190:230:430:191:491:110:230:552:280:250:31
12:3012:5813:26
0:220:280:28
6873Michał Garbacik13:441:212:473:143:313:544:274:516:387:418:028:5511:1611:4112:13
K30 WKS Wawel1:211:260:270:170:230:330:241:471:030:210:532:210:250:32
12:3513:1313:44
0:220:380:31
6103Maciej Nowak13:441:082:342:593:173:424:204:396:167:237:468:4211:1711:4712:21
D93 MKS Paulinum1:081:260:250:180:250:380:191:371:070:230:562:350:300:34
12:4313:1213:44
0:220:290:32
694Radosław Piotrowski13:440:552:182:423:063:294:034:225:577:368:028:5711:2411:5012:22
G17 UKS Azymut 450:551:230:240:240:230:340:191:351:390:260:552:270:260:32
12:4913:1313:44
0:270:240:31
9130Sebastian Socik13:481:022:212:463:053:324:044:296:067:227:468:5111:2911:5612:28
G14 UKS Siódemka1:021:190:250:190:270:320:251:371:160:241:052:380:270:32
12:4813:1613:48
0:200:280:32
1092Mateusz Ciekański13:590:572:242:513:093:344:164:376:087:237:478:4011:0511:3012:03
E71 UKS Azymut0:571:270:270:180:250:420:211:311:150:240:532:250:250:33
12:2613:2913:59
0:231:030:30
1197Bartosz Szuryga14:401:002:353:003:193:464:244:476:317:408:079:0312:1112:3713:08
L45 MKS Start1:001:350:250:190:270:380:231:441:090:270:563:080:260:31
13:3014:1214:40
0:220:420:28
12112Miłosz Kalitka14:431:232:553:273:494:144:565:166:598:138:419:3912:2912:5613:30
P58 HKS Azymut1:231:320:320:220:250:420:201:431:140:280:582:500:270:34
13:5114:1314:43
0:210:220:30
1380Przemysław Kaczocha14:441:313:003:253:444:094:475:076:448:058:349:2912:1112:3713:10
P35 UKS Arkady1:311:290:250:190:250:380:201:371:210:290:552:420:260:33
13:4814:1314:44
0:380:250:31
14127Marek Skorupa14:541:032:343:013:203:474:264:476:328:148:399:4312:2612:5913:33
K30 WKS Wawel1:031:310:270:190:270:390:211:451:420:251:042:430:330:34
13:5714:2214:54
0:240:250:32
1578Kamil Anc15:081:523:193:434:014:245:155:457:208:539:2110:1712:5113:1613:50
W87 UNTS1:521:270:240:180:230:510:301:351:330:280:562:340:250:34
14:1014:3715:08
0:200:270:31
16111Henrik Hakansson15:201:092:353:013:334:024:415:047:208:469:1410:1412:5613:2213:55
OK Kolmarden1:091:260:260:320:290:390:232:161:260:281:002:420:260:33
14:2114:5215:20
0:260:310:28
1785Karol Zimny15:312:073:293:554:124:375:135:307:319:189:4010:3913:1113:3614:08
P35 UKS Arkady2:071:220:260:170:250:360:172:011:470:220:592:320:250:32
14:3415:0215:31
0:260:280:29
1886Adrian Szostak15:441:122:393:063:294:014:375:036:398:008:279:3013:1813:4714:20
P35 UKS Arkady1:121:270:270:230:320:360:261:361:210:271:033:480:290:33
14:4515:1715:44
0:250:320:27
1996Szymon Kaczmarek16:001:112:413:093:303:584:475:137:038:278:529:5813:2814:0014:34
P58 HKS Azymut1:111:300:280:210:280:490:261:501:240:251:063:300:320:34
15:0015:3116:00
0:260:310:29
20116Henrik Eklund16:051:082:413:113:313:564:325:007:479:049:3510:3913:1813:4514:19
Växjö OK1:081:330:300:200:250:360:282:471:170:311:042:390:270:34
14:4515:3216:05
0:260:470:33
2199Patryk Powichrowski16:281:322:593:283:484:134:515:136:588:459:1010:1513:2113:4914:52
W81 UKS OSiR1:321:270:290:200:250:380:221:451:470:251:053:060:281:03
15:1816:0016:28
0:260:420:28
22129Adam Kania16:371:363:143:454:074:365:195:417:389:149:4411:0514:1214:4115:16
K30 WKS Wawel1:361:380:310:220:290:430:221:571:360:301:213:070:290:35
15:3916:0416:37
0:230:250:33
23107Grzegorz Skwierawski16:501:493:173:444:024:265:015:216:578:188:459:4514:0714:3315:07
G14 UKS Siódemka1:491:280:270:180:240:350:201:361:210:271:004:220:260:34
15:5316:2016:50
0:460:270:30
24115Filip Prasał16:511:504:375:015:205:596:397:059:0910:2110:4811:4814:2614:5415:28
PUKS Młode Orły1:502:470:240:190:390:400:262:041:120:271:002:380:280:34
15:5116:2216:51
0:230:310:29
25101Daniel Sałajczyk16:521:093:263:564:184:525:466:088:089:4110:1111:1314:1114:4115:18
W81 UKS OSiR1:092:170:300:220:340:540:222:001:330:301:022:580:300:37
15:4616:1916:52
0:280:330:33
26114Michał Rycaj16:541:553:404:124:345:035:466:088:079:4010:0611:0914:2814:5715:32
L01 UKS Azymut Siedliska1:551:450:320:220:290:430:221:591:330:261:033:190:290:35
15:5416:2616:54
0:220:320:28
27131Paweł Zamojski16:562:143:374:024:455:075:426:057:458:579:2310:2913:4914:1915:29
G14 UKS Siódemka2:141:230:250:430:220:350:231:401:120:261:063:200:301:10
15:5116:2316:56
0:220:320:33
28125Adrian Chrubczyński17:281:404:014:324:525:165:536:157:599:4710:1611:1714:1714:4115:49
Z06 UKS Traper1:402:210:310:200:240:370:221:441:480:291:013:000:241:08
16:2017:0417:28
0:310:440:24
2998Mateusz Baranowski17:351:073:003:283:474:154:565:197:349:039:3010:4114:0714:3415:47
W81 UKS OSiR1:071:530:280:190:280:410:232:151:290:271:113:260:271:13
16:1517:0517:35
0:280:500:30
3079Oskar Leinonen17:383:034:385:085:296:016:427:099:2410:4011:0612:1014:5915:3016:07
OK Kolmarden3:031:350:300:210:320:410:272:151:160:261:042:490:310:37
16:3217:0717:38
0:250:350:31
3188Dag Hultberg17:401:593:434:114:395:055:486:107:549:019:3010:4714:1114:4616:05
OK Kolmarden1:591:440:280:280:260:430:221:441:070:291:173:240:351:19
16:3017:0817:40
0:250:380:32
3287Mikołaj Pawłowski17:443:144:515:195:386:086:507:0910:2611:3912:0213:0015:3315:5816:32
P35 UKS Arkady3:141:370:280:190:300:420:193:171:130:230:582:330:250:34
16:5417:1817:44
0:220:240:26
3383Krzysztof Hołub18:002:233:484:134:314:535:416:008:079:5210:1811:1615:3316:0016:33
D93 MKS Paulinum2:231:250:250:180:220:480:192:071:450:260:584:170:270:33
16:5617:2718:00
0:230:310:33
33108Szymon Pałka18:001:142:543:223:414:064:515:127:549:129:4010:3915:0315:3016:26
E75 UKS Orientuś1:141:400:280:190:250:450:212:421:180:280:594:240:270:56
16:5517:3318:00
0:290:380:27
35102Marek Rosochacki18:201:255:035:315:526:216:577:179:1911:1711:4513:0615:5216:1916:54
W81 UKS OSiR1:253:380:280:210:290:360:202:021:580:281:212:460:270:35
17:3017:5418:2012:3917:16
0:360:240:26*46*74
36119Mateusz Janowski18:241:173:023:303:564:275:466:208:3610:0410:3511:4514:4915:2016:49
W88 WKS Gwardia1:171:450:280:260:311:190:342:161:280:311:103:040:311:29
17:2017:5018:24
0:310:300:34
37120Martin Karlsson18:272:014:325:045:305:586:427:089:1111:0911:4012:3915:5816:2716:58
Växjö OK2:012:310:320:260:280:440:262:031:580:310:593:190:290:31
17:2518:0318:271:08
0:270:380:24*64
3877Patryk Marszałek18:292:524:214:555:125:349:099:2811:0512:2312:5013:4216:0516:2917:01
R22 UKS Azymut2:521:290:340:170:223:350:191:371:180:270:522:230:240:32
17:3318:0018:29
0:320:270:29
3982Sebastian Konarzewski18:311:222:543:223:424:125:065:327:218:509:2110:2215:0815:4216:29
W81 UKS OSiR1:221:320:280:200:300:540:261:491:290:311:014:460:340:47
17:2517:5518:31
0:560:300:36
40122Johan Eklund18:371:523:534:254:495:196:156:419:1010:5111:2212:3215:4016:1716:55
Växjö OK1:522:010:320:240:300:560:262:291:410:311:103:080:370:38
17:2618:0018:37
0:310:340:37
4189Tomasz Baksalary18:571:573:384:104:315:055:586:229:4911:3512:0313:1016:1416:4317:25
P40 LKO1:571:410:320:210:340:530:243:271:460:281:073:040:290:42
17:5118:2618:57
0:260:350:31
42104Patryk Marciniak19:012:355:005:305:496:257:127:4310:1011:4812:1613:1816:1416:4117:19
E71 UKS Azymut2:352:250:300:190:360:470:312:271:380:281:022:560:270:38
17:4518:3119:01
0:260:460:30
4381Filip Odolecki19:121:553:574:324:545:195:596:238:5911:0811:4112:5216:0816:4217:25
W97 UKS Saper1:552:020:350:220:250:400:242:362:090:331:113:160:340:43
17:5018:3419:129:35
0:250:440:38*42
44855Adam Jaubowski20:511:353:033:293:474:105:325:5511:5713:3714:0715:0918:1818:4719:21
UOLKA Ostrów Mazowiecka1:351:280:260:180:231:220:236:021:400:301:023:090:290:34
19:5220:2520:514:50
0:310:330:26*71
45113Kamil Jaszak20:561:062:553:283:494:176:386:578:5110:4611:1512:1517:5318:3219:08
L01 UKS Azymut Siedliska1:061:490:330:210:282:210:191:541:550:291:005:380:390:36
19:3520:2720:56
0:270:520:29
46124Kamil Olkowicz21:052:104:104:475:115:456:386:5910:2912:0912:4214:0617:4118:2419:06
PUKS Młode Orły2:102:000:370:240:340:530:213:301:400:331:243:350:430:42
19:3720:2621:05
0:310:490:39
47117Wojciech Tłuczek21:155:026:447:187:398:169:009:2311:3813:1813:4414:5918:2719:1419:58
L01 UKS Azymut Siedliska5:021:420:340:210:370:440:232:151:400:261:153:280:470:44
20:2220:4721:15
0:240:250:28
48106Paweł Słomiński21:282:504:485:526:166:357:588:2811:0912:5513:1814:4018:2018:5519:49
P40 LKO2:501:581:040:240:191:230:302:411:460:231:223:400:350:54
20:2921:0121:28
0:400:320:27
49128Szymon Kłoczek21:391:433:374:144:425:096:126:379:0311:0111:3412:4816:2117:0017:50
L01 UKS Azymut Siedliska1:431:540:370:280:271:030:252:261:580:331:143:330:390:50
20:0020:5221:3918:20
2:100:520:47*74
5095Szymon Smektała22:343:525:506:547:157:408:589:2512:1014:0114:2815:4619:3520:0620:51
P40 LKO3:521:581:040:210:251:180:272:451:510:271:183:490:310:45
21:3122:0422:34
0:400:330:30
51121Evertsson Albin23:283:325:195:516:136:467:428:0410:1212:1012:4614:0420:5321:2722:01
Växjö OK3:321:470:320:220:330:560:222:081:580:361:186:490:340:34
22:2723:0023:28
0:260:330:28
52118Maciej Chabros23:442:565:296:056:337:078:158:4311:3113:3014:2615:5620:2021:0321:47
L01 UKS Azymut Siedliska2:562:330:360:280:341:080:282:481:590:561:304:240:430:44
22:1723:0723:44
0:300:500:37
53123Grzegorz Knober24:301:213:213:594:244:546:066:358:5811:2311:5714:4418:2318:5523:12
W88 WKS Gwardia1:212:000:380:250:301:120:292:232:250:342:473:390:324:17
23:3423:5924:3019:4324:01
0:220:250:31*63*100
5476Kamil Szymczak25:095:016:587:348:258:589:5110:2015:0617:3518:1019:1422:4723:1723:53
P35 UKS Arkady5:011:570:360:510:330:530:294:462:290:351:043:330:300:36
24:1524:4025:09
0:220:250:29
55857Kacper Maliszewski35:072:044:019:0412:1612:3919:3119:5022:3124:2425:1126:5731:2031:4932:36
UOLKA Ostrów Mazowiecka2:041:575:033:120:236:520:192:411:530:471:464:230:290:47
33:1234:3335:07
0:361:210:34
 
84Ilya Temnikovnkl1:112:353:013:203:454:304:587:408:539:1710:2015:3216:0016:35
Kaliningrad1:111:240:260:190:250:450:282:421:130:241:035:120:280:35
----------17:576:31
1:22*57
91Michał Kumolkaabs----------------------------------------------------------------------
P40 LKO
----------
105Michał Siwiecabs----------------------------------------------------------------------
L45 MKS Start
----------
110Krzysztof Hałasabs----------------------------------------------------------------------
P35 UKS Arkady
----------
 
 
 
M-18 (32)3,1 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(59)2(32)3(34)4(33)5(73)6(37)7(35)8(39)9(41)10(42)11(43)12(36)13(77)14(44)
15(46)16(58)17(47)18(48)19(49)20(50)21(74)22(51)23(100)Meta
 
1135Witold Jasiński23:471:212:083:143:414:065:217:258:1411:1912:2713:5114:2415:0315:33
E75 UKS Orientuś1:210:471:060:270:251:152:040:493:051:081:240:330:390:30
16:5117:3320:0720:3220:4821:4122:0123:0423:2123:47
1:180:422:340:250:160:530:201:030:170:26
2161Mikołaj Grabiec25:310:581:573:103:263:484:577:088:0111:5212:5915:0215:4216:2516:58
P58 HKS Azymut0:580:591:130:160:221:092:110:533:511:072:030:400:430:33
18:3919:2222:2222:4923:0523:5724:1924:4625:0225:31
1:410:433:000:270:160:520:220:270:160:29
3140Jakub Prasał26:241:202:063:163:353:535:037:218:1912:1813:3415:0415:4316:2917:03
PUKS Młode Orły1:200:461:100:190:181:102:180:583:591:161:300:390:460:34
18:5119:3722:3823:0523:2524:2124:4425:3125:5526:24
1:480:463:010:270:200:560:230:470:240:29
4143Joachim Iwaszczyszyn26:461:001:513:063:454:075:318:299:3613:0114:3116:1116:5717:4718:20
D95 WKS Śląsk1:000:511:150:390:221:242:581:073:251:301:400:460:500:33
19:4420:3023:2123:4624:0425:0225:2926:0126:1926:46
1:240:462:510:250:180:580:270:320:180:27
4139Adam Szmulkowski26:461:382:253:363:554:125:248:038:5612:4614:0015:5616:3717:2518:02
PUKS Młode Orły1:380:471:110:190:171:122:390:533:501:141:560:410:480:37
19:2920:1623:1423:4524:0425:0125:2425:5426:1326:4611:31
1:270:472:580:310:190:570:230:300:190:33*42
6154Mateusz NiedbaŁa27:061:262:254:034:204:365:388:299:2513:2514:4216:1816:5717:4018:15
K48 KS Kościelec Chrzanów1:260:591:380:170:161:022:510:564:001:171:360:390:430:35
19:4320:3023:3524:0424:2225:1825:4126:1026:2827:06
1:280:473:050:290:180:560:230:290:180:38
7136Szymon Płaneta27:291:142:103:283:494:085:188:189:2212:5714:4016:1417:0617:5418:30
D78 WKS Oleśniczanka1:140:561:180:210:191:103:001:043:351:431:340:520:480:36
20:1520:5824:0124:3024:4825:4426:0726:4026:5927:29
1:450:433:030:290:180:560:230:330:190:30
8160Michał Kordala27:381:362:233:363:554:335:408:389:4913:1114:2115:5416:3417:2317:56
E75 UKS Orientuś1:360:471:130:190:381:072:581:113:221:101:330:400:490:33
19:2520:1023:2424:0024:1625:1025:3626:5327:1127:38
1:290:453:140:360:160:540:261:170:180:27
9141Piotr Ostój27:441:092:003:143:343:545:388:289:2313:3314:4616:4017:1717:5818:31
D95 WKS Śląsk1:090:511:140:200:201:442:500:554:101:131:540:370:410:33
20:0020:4623:5524:2224:4125:3726:0226:5627:1227:44
1:290:463:090:270:190:560:250:540:160:32
10157Bartosz Macul28:012:193:094:304:495:056:099:0010:0214:0415:1917:0517:4518:3019:04
Z06 UKS Traper2:190:501:210:190:161:042:511:024:021:151:460:400:450:34
20:2821:1224:1124:4125:0125:5526:1827:0627:2528:01
1:240:442:590:300:200:540:230:480:190:36
11150Michał Kruczkowski28:340:591:473:303:454:075:048:038:5914:5215:5817:1717:5118:4019:13
Z06 UKS Traper0:590:481:430:150:220:572:590:565:531:061:190:340:490:33
20:3121:0824:2024:4625:0425:5426:1327:4928:0528:34
1:180:373:120:260:180:500:191:360:160:29
12156Marcin Pichowski29:361:252:544:134:295:086:069:3210:2514:1815:4417:3318:1419:0419:53
G14 UKS Siódemka1:251:291:190:160:390:583:260:533:531:261:490:410:500:49
21:1422:0425:1925:5626:1727:1827:4528:3128:5329:36
1:210:503:150:370:211:010:270:460:220:43
12152Marcin Swęda29:361:552:474:084:324:516:149:1410:1914:1915:5017:3118:1518:5819:32
W97 UKS Saper1:550:521:210:240:191:233:001:054:001:311:410:440:430:34
21:1022:0025:2625:5426:1027:5128:1228:5029:0829:361:13
1:380:503:260:280:161:410:210:380:180:28*60
14142Jacek Galla29:431:102:053:303:504:105:218:189:2213:1515:1316:5517:3618:2619:04
P58 HKS Azymut1:100:551:250:200:201:112:571:043:531:581:420:410:500:38
20:4321:3425:4226:1626:3627:4128:0528:4529:0529:43
1:390:514:080:340:201:050:240:400:200:38
15149Kamil Gęstwicki30:141:492:434:244:525:367:0310:2911:4215:4116:5718:3519:2920:1520:51
N61 UMKS Orkan1:490:541:410:280:441:273:261:133:591:161:380:540:460:36
22:3323:2026:2827:0327:2328:2128:4529:2729:4730:14
1:420:473:080:350:200:580:240:420:200:27
16159Krzysztof Jeż30:231:122:263:474:115:066:259:5311:2415:0716:2118:2219:1120:0220:38
E75 UKS Orientuś1:121:141:210:240:551:193:281:313:431:142:010:490:510:36
22:0522:5326:0526:3326:5327:5428:1829:3829:5830:23
1:270:483:120:280:201:010:241:200:200:25
17133Grzegorz Garbuliński31:121:021:563:253:544:386:149:4210:4714:5916:5718:4719:3120:2121:02
PUKS Młode Orły1:020:541:290:290:441:363:281:054:121:581:500:440:500:41
22:5223:4127:0927:4028:0029:0429:3030:1830:4431:1229:46
1:500:493:280:310:201:040:260:480:260:28*63
18145Marek Uściński31:331:142:083:343:544:135:289:0310:2015:1416:4918:5119:4820:4121:12
W81 UKS OSiR1:140:541:260:200:191:153:351:174:541:352:020:570:530:31
23:0023:4527:2427:5828:1929:2029:4630:4531:0631:33
1:480:453:390:340:211:010:260:590:210:27
19148Damian Gęstwicki32:392:493:445:045:256:047:2711:2812:2216:2917:4620:0721:1022:0022:37
N61 UMKS Orkan2:490:551:200:210:391:234:010:544:071:172:211:030:500:37
24:1725:0128:4829:1729:3730:3531:0031:4732:0532:39
1:400:443:470:290:200:580:250:470:180:34
20853Marcin Rosiński32:482:153:114:334:535:176:389:4511:1917:0618:2620:2021:0821:5622:33
UOLKA Ostrów Mazowiecka2:150:561:220:200:241:213:071:345:471:201:540:480:480:37
24:3925:3229:0229:3429:5530:5731:2131:5732:2032:48
2:060:533:300:320:211:020:240:360:230:28
21134Mikołaj Pochopień33:171:372:394:214:455:086:5412:2414:3918:4420:0121:3622:2923:1623:53
D78 WKS Oleśniczanka1:371:021:420:240:231:465:302:154:051:171:350:530:470:37
25:3826:2329:2930:0030:2631:2431:4732:3032:5033:17
1:450:453:060:310:260:580:230:430:200:27
22875Kacper Klimkiewicz33:472:052:574:154:364:566:1611:2212:3717:4318:5621:1221:5422:4723:27
D93 MKS Paulinum2:050:521:180:210:201:205:061:155:061:132:160:420:530:40
25:0425:4829:5930:2730:4831:5132:1933:0233:2033:471:2632:31
1:370:444:110:280:211:030:280:430:180:27*60*63
23854Karol Czarkowski36:302:073:565:195:386:147:5313:5015:2519:2321:1923:0023:4824:3925:14
UOLKA Ostrów Mazowiecka2:071:491:230:190:361:395:571:353:581:561:410:480:510:35
26:4927:3932:5033:1933:3934:3935:0535:4336:0336:30
1:350:505:110:290:201:000:260:380:200:27
 
151Igor Majewskinkl0:551:412:473:053:204:176:277:2410:3811:4513:0913:4314:2614:58
W88 WKS Gwardia0:550:461:060:180:150:572:100:573:141:071:240:340:430:32
16:2217:0620:2320:4921:0521:5522:16-----22:4923:18
1:240:443:170:260:160:500:210:330:29
137Rafał Owczareknkl1:062:003:093:253:425:517:598:4711:4813:0614:2615:0115:4016:09
W81 UKS OSiR1:060:541:090:160:172:092:080:483:011:181:200:350:390:29
17:3018:0920:4821:1421:3022:3223:32-----24:0224:3123:3824:02
1:210:392:390:260:161:021:000:300:29*63*100
147Paweł Lipieńskinkl1:101:583:093:263:514:527:358:3212:0813:1514:4515:2516:0716:38
G14 UKS Siódemka1:100:481:110:170:251:012:430:573:361:071:300:400:420:31
18:0018:3921:2321:5022:0723:0823:29-----24:0724:3323:37
1:220:392:440:270:171:010:210:380:26*63
138Wojciech Dudeknkl0:591:482:563:153:324:397:298:3112:5113:58-----16:1817:0017:31
PUKS Młode Orły0:590:491:080:190:171:072:501:024:201:072:200:420:31
18:4519:2322:0922:3822:5623:4624:0824:5225:0825:30
1:140:382:460:290:180:500:220:440:160:22
146Bartłomiej Nowaknkl1:112:143:303:484:045:078:199:1212:3113:5915:2916:0516:4717:18
W88 WKS Gwardia1:111:031:160:180:161:033:120:533:191:281:300:360:420:31
20:0020:4323:3724:0524:2325:1525:36-----26:0726:3625:44
2:420:432:540:280:180:520:210:310:29*63
162Maciej Bartczaknkl1:132:244:024:254:466:109:5311:0816:0117:1919:2020:0721:0421:40
N61 UMKS Orkan1:131:111:380:230:211:243:431:154:531:182:010:470:570:36
23:0824:0827:4228:1428:3530:0130:29-----31:1831:459:2830:39
1:281:003:340:320:211:260:280:490:27*38*63
144Maciej Stępieńnkl1:533:064:174:445:086:239:0510:2016:5418:0819:5720:5521:4722:24
W81 UKS OSiR1:531:131:110:270:241:152:421:156:341:141:490:580:520:37
-----24:3829:3530:0430:2031:2531:4832:3833:0233:2828:3928:58
2:144:570:290:161:050:230:500:240:26*48*49
867Kacper Ożarskiabs----------------------------------------------------------------------
D93 MKS Paulinum
---------------------------------------------
866Tadeusz Matyjaabs----------------------------------------------------------------------
D93 MKS Paulinum
---------------------------------------------
 
 
 
M-21A (10)2,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(40)3(42)4(81)5(35)6(56)7(39)8(79)9(85)10(84)11(100)Meta
 
1167Przemysław Hajdas16:061:574:005:255:5710:0811:2611:4714:0514:2714:5215:3716:06
D95 WKS Śląsk1:572:031:250:324:111:180:212:180:220:250:450:29
2168Jarosław Teresiński16:541:553:394:525:2410:4511:3711:5914:5615:1415:3616:2116:54
D78 WKS Oleśniczanka1:551:441:130:325:210:520:222:570:180:220:450:33
3171Mateusz Połomski17:302:044:285:486:3111:0212:1312:3415:1315:3516:0517:0217:30
E75 UKS Orientuś2:042:241:200:434:311:110:212:390:220:300:570:28
4170Roland Persson17:522:164:385:596:3211:3812:2912:5115:2115:4516:3417:2317:52
Kalmar OK2:162:221:210:335:060:510:222:300:240:490:490:29
5164Klas Johansson17:582:224:355:586:3111:3612:3313:0015:5816:1716:4017:2517:58
Växjö OK2:222:131:230:335:050:570:272:580:190:230:450:33
6169Łukasz Łącki18:222:076:067:408:1812:1813:2813:4616:0916:3016:5917:4718:22
W81 UKS OSiR2:073:591:340:384:001:100:182:230:210:290:480:35
7163Daniel Straat23:013:446:178:169:0215:2817:1417:4020:2520:5021:2222:1823:01
Växjö OK3:442:331:590:466:261:460:262:450:250:320:560:43
8865Krystian Kwiatkowski24:152:049:5211:3212:0715:0616:4117:0919:3619:5722:4723:3224:15
W97 UKS Saper2:047:481:400:352:591:350:282:270:212:500:450:43
 
165Anders Perssonabs-------------------------------------------------------
Växjö OK
166Michal Marteabs-------------------------------------------------------
Villanoof OK
 
 
 
M-21E (74)3,1 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(59)2(32)3(34)4(33)5(73)6(37)7(35)8(39)9(41)10(42)11(43)12(36)13(77)14(44)
15(46)16(58)17(47)18(48)19(49)20(50)21(74)22(51)23(100)Meta
 
1200Wojciech Dwojak19:550:521:382:443:063:234:236:136:569:1910:1711:3212:0212:4113:08
D95 WKS Śląsk0:520:461:060:220:171:001:500:432:230:581:150:300:390:27
14:1414:4917:0717:3017:4518:2918:4819:1219:2719:55
1:060:352:180:230:150:440:190:240:150:28
2208Mateusz Wensław20:410:511:332:352:503:064:006:016:439:1710:3112:0112:3113:0813:36
G17 UKS Azymut 450:510:421:020:150:160:542:010:422:341:141:300:300:370:28
14:4515:2117:4718:1018:2619:1019:2819:5720:1320:4119:36
1:090:362:260:230:160:440:180:290:160:28*63
3199Wojciech Kowalski20:511:071:512:523:113:264:186:096:549:3810:3511:4612:2313:0413:32
D95 WKS Śląsk1:070:441:010:190:150:521:510:452:440:571:110:370:410:28
14:5415:3018:1218:3418:4719:3119:4920:1320:2820:51
1:220:362:420:220:130:440:180:240:150:23
4244Robert Merl21:291:061:522:593:173:334:266:287:1310:0511:0412:2612:5713:3714:06
Austrian Team1:060:461:070:180:160:532:020:452:520:591:220:310:400:29
15:1515:5218:3919:0319:1820:0320:2120:4621:0121:29
1:090:372:470:240:150:450:180:250:150:28
5184Bartosz Pawlak21:440:501:382:453:003:304:256:277:1210:0711:0712:3113:1713:5314:22
P69 WKS Grunwald0:500:481:070:150:300:552:020:452:551:001:240:460:360:29
15:3216:1118:3919:0419:1920:0220:2120:5821:1421:44
1:100:392:280:250:150:430:190:370:160:30
6204Aleksander Bernaciak21:551:051:472:503:073:244:196:347:149:3810:4212:1112:5113:3014:04
D95 WKS Śląsk1:050:421:030:170:170:552:150:402:241:041:290:400:390:34
15:2015:5718:2618:5019:0519:5120:1121:1021:2621:55
1:160:372:290:240:150:460:200:590:160:29
7194Marcin Richert22:000:511:432:422:583:124:116:096:5010:1511:1712:3613:4814:2514:56
G17 UKS Azymut 450:510:520:590:160:140:591:580:413:251:021:191:120:370:31
16:1016:4419:0919:3219:4620:3220:5021:1821:3422:00
1:140:342:250:230:140:460:180:280:160:26
8235Lucas Basset22:070:531:513:053:333:504:516:547:4010:3911:4012:5913:3414:1314:42
FRENCH JUNIOR TEAM0:530:581:140:280:171:012:030:462:591:011:190:350:390:29
15:5016:2819:1719:4119:5620:4020:5921:2621:4222:07
1:080:382:490:240:150:440:190:270:160:25
9215Henrik Laas22:231:001:462:513:093:284:366:517:3510:1511:2213:0113:3714:1614:45
IFK Göteborg1:000:461:050:180:191:082:150:442:401:071:390:360:390:29
16:0316:4619:1919:4520:0220:5221:1321:4121:5722:23
1:180:432:330:260:170:500:210:280:160:26
10225Jaslav Pazuhkh22:290:551:372:403:023:204:236:327:2010:1111:1912:5313:3614:1414:43
R22 UKS Azymut0:550:421:030:220:181:032:090:482:511:081:340:430:380:29
15:5516:3719:1519:4019:5620:5121:1121:4722:0322:29
1:120:422:380:250:160:550:200:360:160:26
11209Fabio Marsoner22:310:561:402:463:123:334:456:407:3010:3311:5313:1213:4614:2814:57
ITA-national team0:560:441:060:260:211:121:550:503:031:201:190:340:420:29
16:0916:4819:2519:5120:0720:5621:1621:4822:0522:31
1:120:392:370:260:160:490:200:320:170:26
12175Piotr Paszyński22:371:021:502:563:183:374:376:507:4410:4311:4413:1613:4714:2815:00
E75 UKS Orientuś1:020:481:060:220:191:002:130:542:591:011:320:310:410:32
16:1116:5119:2219:4720:0221:0121:2221:5722:1222:3721:29
1:110:402:310:250:150:590:210:350:150:25*63
13241Tomasz Lubkiewicz22:380:551:392:453:023:264:216:287:1910:2111:2512:4413:2214:0014:29
K30 WKS Wawel0:550:441:060:170:240:552:070:513:021:041:190:380:380:29
15:5016:2819:0319:2919:4420:3220:5221:5622:1222:38
1:210:382:350:260:150:480:201:040:160:26
14188Robert Banach22:420:581:462:543:113:304:306:407:2710:2911:3112:5413:2714:0614:35
P69 WKS Grunwald0:580:481:080:170:191:002:100:473:021:021:230:330:390:29
15:4716:2719:2119:4620:0120:4821:0921:5322:1022:42
1:120:402:540:250:150:470:210:440:170:32
15251Manuel Gassner23:091:041:512:563:133:304:366:587:5410:5712:1313:5914:3415:1515:47
Austrian Team1:040:471:050:170:171:062:220:563:031:161:460:350:410:32
16:5617:4220:1320:3920:5421:4022:0122:2822:4523:09
1:090:462:310:260:150:460:210:270:170:24
16183Łukasz Nowacki23:161:091:552:593:173:344:377:358:2211:1712:2013:4714:3315:1415:48
P69 WKS Grunwald1:090:461:040:180:171:032:580:472:551:031:270:460:410:34
16:5917:3820:1220:3620:5321:4122:0122:2922:4623:16
1:110:392:340:240:170:480:200:280:170:30
17212Jacek Nowak23:170:581:452:523:113:294:346:427:3910:4611:5113:2314:0815:0315:32
G17 UKS Azymut 450:580:471:070:190:181:052:080:573:071:051:320:450:550:29
16:5117:3220:0920:3520:5021:3922:0022:2822:4523:17
1:190:412:370:260:150:490:210:280:170:32
18172Per-henrik Lenander23:291:051:563:113:474:345:388:119:0111:4112:4814:2414:5515:3416:05
Växjö OK1:050:511:150:360:471:042:330:502:401:071:360:310:390:31
17:1818:0020:3020:5521:0921:5622:1722:4323:0123:29
1:130:422:300:250:140:470:210:260:180:28
18229Philippe Joly23:291:092:043:243:404:015:057:498:4311:4512:4614:1114:4415:2215:51
FRENCH JUNIOR TEAM1:090:551:200:160:211:042:440:543:021:011:250:330:380:29
17:0217:4020:3520:5921:1422:0222:2122:4923:0623:29
1:110:382:550:240:150:480:190:280:170:23
20205Maciej Jasiński23:411:442:283:353:574:205:247:328:2411:4212:4614:1014:5215:3416:05
D95 WKS Śląsk1:440:441:070:220:231:042:080:523:181:041:240:420:420:31
17:1818:0020:3921:0421:2022:0822:2922:5523:1123:41
1:130:422:390:250:160:480:210:260:160:30
21197Kostyantyn Mayasov23:531:162:053:163:343:514:567:168:0811:1612:2013:5614:3315:2615:55
D95 WKS Śląsk1:160:491:110:180:171:052:200:523:081:041:360:370:530:29
17:1017:4920:5021:1521:3122:2122:4223:1223:2723:53
1:150:393:010:250:160:500:210:300:150:26
21224Toon Melis23:531:031:523:103:333:514:577:098:0111:1912:2913:4914:2615:0915:39
Belgium Junior Team1:030:491:180:230:181:062:120:523:181:101:200:370:430:30
16:5417:3420:0920:3620:5321:4422:0623:0723:2623:5322:15
1:150:402:350:270:170:510:221:010:190:27*63
23242Lukas Scharnagl23:541:071:533:053:303:484:547:288:1611:2912:3914:1714:5015:2815:59
Austrian Team1:070:461:120:250:181:062:340:483:131:101:380:330:380:31
17:2418:0620:4621:1321:2922:1922:4223:0923:2523:54
1:250:422:400:270:160:500:230:270:160:29
24221Rémi Dubois23:590:581:563:043:253:434:446:547:4510:4111:4513:4514:2115:0015:33
FRENCH JUNIOR TEAM0:580:581:080:210:181:012:100:512:561:042:000:360:390:33
16:4817:3320:4421:1821:3522:2722:5023:1823:3523:59
1:150:453:110:340:170:520:230:280:170:24
25214Maciej Hewelt24:000:521:372:453:033:314:397:318:1911:2412:3013:5814:3315:1415:46
G17 UKS Azymut 450:520:451:080:180:281:082:520:483:051:061:280:350:410:32
17:0317:4620:4921:1421:3122:2322:4723:1423:3124:00
1:170:433:030:250:170:520:240:270:170:29
26231Piotr Kruk24:091:392:303:363:564:225:317:448:3412:0113:1514:5815:3216:1416:47
R22 UKS Azymut1:390:511:060:200:261:092:130:503:271:141:430:340:420:33
17:5918:4421:1521:4021:5522:4123:0223:3023:4524:09
1:120:452:310:250:150:460:210:280:150:24
27243Wojciech Pachnik24:201:152:043:143:394:005:107:438:3411:5412:5914:3315:1215:5816:30
D23 UKS Tukan Iwiny1:150:491:100:250:211:102:330:513:201:051:340:390:460:32
17:4318:2221:0221:2721:4422:4423:0423:3723:5524:20
1:130:392:400:250:171:000:200:330:180:25
27186Dawid Stefański24:201:121:593:063:253:434:587:108:0911:5212:5714:2515:0615:4816:19
P69 WKS Grunwald1:120:471:070:190:181:152:120:593:431:051:280:410:420:31
18:0018:3821:1321:3821:5422:4723:0723:4023:5524:20
1:410:382:350:250:160:530:200:330:150:25
29239Janis Tamužs24:211:001:462:513:103:274:386:477:3810:4711:5413:3514:1114:5215:23
Latvian Junior Team1:000:461:050:190:171:112:090:513:091:071:410:360:410:31
16:3817:4020:4821:1421:2922:1822:3923:3523:5224:214:18
1:151:023:080:260:150:490:210:560:170:29*55
30248Mats Röjgard24:481:031:523:093:293:544:567:017:5611:5012:5314:2515:2516:0616:45
OK Kolmarden1:030:491:170:200:251:022:050:553:541:031:321:000:410:39
18:0018:4521:2921:5522:1123:0423:2823:5724:1624:48
1:150:452:440:260:160:530:240:290:190:32
31222Jakob Bengtsson24:531:142:023:113:344:045:097:288:1711:1312:5714:1915:1715:5616:27
Stigmännen Karlshamns OK1:140:481:090:230:301:052:190:492:561:441:220:580:390:31
17:5818:3721:3221:5922:1623:1023:3224:0424:2224:53
1:310:392:550:270:170:540:220:320:180:31
32227Michaël Van baelen25:081:272:143:213:494:075:117:448:3711:3212:5314:5615:3016:1016:41
Belgium Junior Team1:270:471:070:280:181:042:330:532:551:212:030:340:400:31
18:0318:4421:2421:5022:0622:5723:1924:2124:3925:0823:27
1:220:412:400:260:160:510:221:020:180:29*63
33218Jakub Zieliński25:091:031:523:053:253:445:047:248:2711:4513:1114:4915:2516:0316:39
E75 UKS Orientuś1:030:491:130:200:191:202:201:033:181:261:380:360:380:36
18:1018:5121:3622:1122:3123:2423:5124:2724:4525:09
1:310:412:450:350:200:530:270:360:180:24
34198Łukasz Charuba25:141:091:543:103:343:535:027:288:2711:4712:5114:2015:0415:4916:19
E75 UKS Orientuś1:090:451:160:240:191:092:260:593:201:041:290:440:450:30
18:0218:4421:3122:0022:1823:1223:3524:3124:4725:1410:44
1:430:422:470:290:180:540:230:560:160:27*42
35234Olivier Blanc-Tranchand25:161:101:583:063:293:474:538:169:1412:0113:0914:4315:1615:5316:24
FRENCH JUNIOR TEAM1:100:481:080:230:181:063:230:582:471:081:340:330:370:31
18:1218:5221:3922:0622:2123:0924:0224:2824:4525:1623:29
1:480:402:470:270:150:480:530:260:170:31*63
36223Eskil Kinneberg25:190:581:483:003:223:404:447:088:1111:2312:3414:0815:0115:4916:22
Raumar orientering0:580:501:120:220:181:042:241:033:121:111:340:530:480:33
17:4218:2821:5622:2722:4623:4224:0424:3524:5625:19
1:200:463:280:310:190:560:220:310:210:23
37181Kamil Student25:451:212:083:203:403:595:448:149:1212:3414:1115:4316:1917:0217:33
E75 UKS Orientuś1:210:471:120:200:191:452:300:583:221:371:320:360:430:31
18:5219:3522:3523:0223:1924:0824:3025:0225:1925:45
1:190:433:000:270:170:490:220:320:170:26
38245Philipp Schiel25:481:022:323:373:524:135:217:568:5512:3113:3814:5815:4016:2216:52
Austrian Team1:021:301:050:150:211:082:350:593:361:071:200:420:420:30
18:0618:4922:0822:3622:5223:4724:0924:5525:1525:482:032:11
1:140:433:190:280:160:550:220:460:200:33*61*61
39178Łukasz Mostek25:511:302:183:394:014:185:348:379:3613:0314:2216:0216:3717:2017:51
D93 MKS Paulinum1:300:481:210:220:171:163:030:593:271:191:400:350:430:31
19:0319:4822:2922:5923:1524:0624:2725:0025:1825:51
1:120:452:410:300:160:510:210:330:180:33
40174Ivano Bettega25:590:571:432:553:143:595:097:378:2911:4014:0915:3416:1016:4817:21
ITA-national team0:570:461:120:190:451:102:280:523:112:291:250:360:380:33
18:5019:3322:2322:5323:1024:0124:2325:1125:2825:59
1:290:432:500:300:170:510:220:480:170:31
41180Łukasz Gryzio26:031:001:503:003:194:105:0710:0010:5713:3914:4316:2617:0117:3618:07
E71 UKS Azymut1:000:501:100:190:510:574:530:572:421:041:430:350:350:31
19:2220:0122:3723:0423:2224:1124:3225:1725:3226:03
1:150:392:360:270:180:490:210:450:150:31
42233Tadeusz Piłkowski26:091:031:492:553:133:294:327:578:5012:0213:1415:1415:5416:3717:17
OK!Sport1:030:461:060:180:161:033:250:533:121:122:000:400:430:40
18:3619:2322:2422:5023:0624:3024:5025:1925:3626:09
1:190:473:010:260:161:240:200:290:170:33
43207Hakan Eriksson26:341:482:443:504:144:355:387:568:5512:0213:2314:5315:4016:2316:56
Malungs OK1:480:561:060:240:211:032:180:593:071:211:300:470:430:33
18:1619:0022:3823:0623:2424:1824:4325:3525:5526:34
1:200:443:380:280:180:540:250:520:200:39
44246Libor Zridkavesely26:450:591:533:143:353:555:278:239:1912:4814:0015:2816:0416:4717:20
Austrian Team0:590:541:210:210:201:322:560:563:291:121:280:360:430:33
18:4119:2622:4923:1623:3324:2524:4625:4926:0926:455:08
1:210:453:230:270:170:520:211:030:200:36*55
45216Mateusz Hoffmann26:591:102:133:323:544:185:358:129:2013:0714:2516:1316:5317:4018:16
P40 LKO1:101:031:190:220:241:172:371:083:471:181:480:400:470:36
19:4020:2423:2523:5724:1525:1325:3626:0826:3526:59
1:240:443:010:320:180:580:230:320:270:24
46182Bartłomiej Pyra27:241:051:573:133:323:494:519:3210:2313:1714:2915:5816:4317:2718:01
D95 WKS Śląsk1:050:521:160:190:171:024:410:512:541:121:290:450:440:34
19:4520:2723:5624:2324:3925:3225:5826:3726:5327:24
1:440:423:290:270:160:530:260:390:160:31
47247Markku Elo27:351:292:223:383:584:235:408:509:5113:4314:4216:3117:1418:0218:34
Laitilan Jyske1:290:531:160:200:251:173:101:013:520:591:490:430:480:32
19:3720:1722:4823:1523:3224:2424:4526:4927:0727:35
1:030:402:310:270:170:520:212:040:180:28
48250Andreas Liljegren27:442:112:584:124:365:046:098:239:2114:0115:2217:0417:5218:3819:10
Gotlands Bro OK2:110:471:140:240:281:052:140:584:401:211:420:480:460:32
20:3321:2224:2824:5425:1026:0626:2826:5927:1627:44
1:230:493:060:260:160:560:220:310:170:28
49201Damian Dutkiewicz28:211:142:143:414:545:246:339:2010:1713:2915:1116:4817:3318:2019:00
D93 MKS Paulinum1:141:001:271:130:301:092:470:573:121:421:370:450:470:40
20:3121:1824:3925:0825:2826:3026:5427:3327:5328:21
1:310:473:210:290:201:020:240:390:200:28
49191Mariusz Pabich28:211:462:393:574:164:385:498:259:2314:0315:3017:1418:1318:5519:27
E71 UKS Azymut1:460:531:180:190:221:112:360:584:401:271:440:590:420:32
20:5021:3524:2624:5325:1126:0426:2427:3327:5028:211:02
1:230:452:510:270:180:530:201:090:170:31*64
51173Sebastian Markowiak28:441:342:263:365:085:236:399:4311:0814:5316:2618:4719:2820:1020:45
E75 UKS Orientuś1:340:521:101:320:151:163:041:253:451:332:210:410:420:35
22:0122:4325:3625:5926:1427:0627:2627:5628:1628:441:144:014:48
1:160:422:530:230:150:520:200:300:200:28*60*72*73
52202Marek Galla28:521:102:183:494:114:475:568:499:5813:2214:5416:4717:3118:2019:01
P58 HKS Azymut1:101:081:310:220:361:092:531:093:241:321:530:440:490:41
20:3621:2524:4125:1325:3326:3627:0327:5828:1828:52
1:350:493:160:320:201:030:270:550:200:34
53236Gabriel Bengtsson29:381:462:394:114:355:006:179:3710:4114:3916:1117:5518:5119:4220:18
Stigmännen Karlshamns OK1:460:531:320:240:251:173:201:043:581:321:440:560:510:36
21:5922:4625:5326:2426:4227:4028:0628:4729:0629:38
1:410:473:070:310:180:580:260:410:190:32
54217Jan Zhanal29:433:254:185:295:496:117:409:5210:4013:3514:5616:5218:2819:1219:43
Austrian Team3:250:531:110:200:221:292:120:482:551:211:561:360:440:31
21:5722:3826:2226:4727:0328:0228:2328:5529:1529:43
2:140:413:440:250:160:590:210:320:200:28
55238Mateusz Anc30:340:592:033:374:565:427:1110:2611:3315:2816:4418:3519:1320:0520:42
W87 UNTS0:591:041:341:190:461:293:151:073:551:161:510:380:520:37
22:4124:0327:0927:3727:5428:4829:1229:4930:0930:346:5014:15
1:591:223:060:280:170:540:240:370:200:25*55*42
56228Marcin Leśnicki31:421:132:183:414:004:427:4910:5712:2216:1117:4719:2420:2421:1321:49
R22 UKS Azymut1:131:051:230:190:423:073:081:253:491:361:371:000:490:36
23:3224:3027:4528:2828:4729:4930:1330:5231:1331:42
1:430:583:150:430:191:020:240:390:210:29
57196Franciszek Galla32:276:046:588:258:459:0710:1513:0814:0917:3819:1220:4421:3422:1422:50
P58 HKS Azymut6:040:541:270:200:221:082:531:013:291:341:320:500:400:36
24:1524:5928:3229:0229:2030:1630:4031:3131:5032:2730:49
1:250:443:330:300:180:560:240:510:190:37*63
58187Marcin Gappa40:096:188:009:3710:0610:2911:4115:4217:0523:3625:1427:1527:5728:5129:34
G14 UKS Siódemka6:181:421:370:290:231:124:011:236:311:382:010:420:540:43
30:5731:3936:4937:1937:3838:3138:5439:2339:4040:09
1:230:425:100:300:190:530:230:290:170:29
59185Marcin Fastyn42:171:393:055:265:456:208:2112:3414:3021:0423:0825:4226:3827:3728:25
E75 UKS Orientuś1:391:262:210:190:352:014:131:566:342:042:340:560:590:48
31:2232:3437:0137:4038:0439:5440:2441:0941:3242:17
2:571:124:270:390:241:500:300:450:230:45
 
870Yngve Skogstadnkl------------------------------7:198:08------------------------------
Frol IF7:190:49
----------------------------------------11:1211:391:483:254:23
3:040:27*36*40*42
4:507:539:5210:0910:36
*81*56*79*85*84
192Kamil Włodarczyknkl0:581:402:383:023:184:266:157:009:4610:4111:5612:2713:0313:36
G17 UKS Azymut 450:580:420:580:240:161:081:490:452:460:551:150:310:360:33
15:0315:3917:5918:2118:3519:2219:38-----20:1120:3519:47
1:270:362:200:220:140:470:160:330:24*63
226Yannick Michielsnkl0:521:372:402:57-----4:066:116:549:5011:0113:2013:5414:3315:01
Belgium Junior Team0:520:451:030:171:092:050:432:561:112:190:340:390:28
16:0716:4219:0819:3119:4720:3220:5121:4722:0322:3312:41
1:060:352:260:230:160:450:190:560:160:30*44
211Giacomo Zagonelnkl1:182:053:183:363:545:157:378:4111:4512:4414:1414:4815:3116:02
ITA-national team1:180:471:130:180:181:212:221:043:040:591:300:340:430:31
17:1417:5520:3220:5821:1422:0722:26-----22:5724:1222:3323:1923:38
1:120:412:370:260:160:530:190:311:15*63*63*100
240Karlis Baltacisnkl1:021:462:503:083:264:257:108:0211:3212:3315:1015:4216:26-----
Latvian Junior Team1:020:441:040:180:180:592:450:523:301:012:370:320:44
17:5218:3321:2521:4822:0422:5123:1124:3524:5025:1514:28
1:260:412:520:230:160:470:201:240:150:25*44
249Marek Wojnowicznkl1:062:033:153:343:504:5411:0512:0015:0416:2117:4019:0319:3820:06
D23 UKS Tukan Iwiny1:060:571:120:190:161:046:110:553:041:171:191:230:350:28
21:2122:0124:4425:0725:2326:1326:36-----27:1527:3926:46
1:150:402:430:230:160:500:230:390:24*63
193Nicola Manzonidysk.1:362:243:384:014:205:329:5410:5713:5914:2316:1116:4717:3018:03
ITA-national team1:360:481:140:230:191:124:221:033:020:241:480:360:430:33
19:2020:0322:5123:2123:3824:5625:1725:5526:1426:4725:27
1:170:432:480:300:171:180:210:380:190:33*63
213Jacek Kowalczykdysk.1:322:414:054:274:506:179:0010:1113:1313:3014:5815:5116:3317:06
G17 UKS Azymut 451:321:091:240:220:231:272:431:113:020:171:280:530:420:33
18:4419:2622:5323:2223:3824:3524:5726:0926:2826:562:29
1:380:423:270:290:160:570:221:120:190:28*61
220Tomasz Pabichdysk.1:062:063:273:484:125:2210:5812:0015:1515:3417:0617:5118:3619:11
E71 UKS Azymut1:061:001:210:210:241:105:361:023:150:191:320:450:450:35
20:4021:2924:5525:2625:4626:4127:0328:1328:3228:56
1:290:493:260:310:200:550:221:100:190:24
869Ivar Lundanesabs----------------------------------------------------------------------
Frol IF
---------------------------------------------
195Damian Rychłyabs----------------------------------------------------------------------
P58 HKS Azymut
---------------------------------------------
237Paweł Tadejewskiabs----------------------------------------------------------------------
N61 UMKS Orkan
---------------------------------------------
232Kuba Drągowskiabs----------------------------------------------------------------------
OK!Sport
---------------------------------------------
189Aliaksei Tomashauabs----------------------------------------------------------------------
Vityaz
---------------------------------------------
176Maciej Michalikabs----------------------------------------------------------------------
E75 UKS Orientuś
---------------------------------------------
 
 
 
M-35 (9)2,0 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(40)4(42)5(81)6(58)7(38)8(56)9(50)10(85)11(84)12(100)Meta
 
1258Krzysztof Banach13:020:240:592:554:064:354:527:228:1110:2911:2111:5312:3313:02
N61 UMKS Orkan0:240:351:561:110:290:172:300:492:180:520:320:400:29
2252Remigiusz Nowak13:100:240:582:493:474:184:337:468:3010:4511:3311:5612:3813:10
P69 WKS Grunwald0:240:341:510:580:310:153:130:442:150:480:230:420:32
3256Karol Gmur13:330:230:592:534:044:334:507:548:5111:1111:5912:2813:0613:33
P35 UKS Arkady0:230:361:541:110:290:173:040:572:200:480:290:380:27
4257Pavel Voylochnikov17:071:081:473:475:095:415:599:4811:3514:1315:1315:4616:3317:07
Kaliningrad1:080:392:001:220:320:183:491:472:381:000:330:470:34
5255Jouni Pekkala18:380:291:333:515:065:436:109:5213:0415:4216:4717:1518:0318:38
Espoon Suunta0:291:042:181:150:370:273:423:122:381:050:280:480:35
6259Carl Svensson18:440:301:364:175:356:186:4811:0812:2015:2116:2917:1218:0818:44
Växjö OK0:301:062:411:180:430:304:201:123:011:080:430:560:36
7254Rafał Jasiński21:291:202:244:516:116:487:0812:2513:3018:5019:3620:1220:5521:29
G00 Indywidualni Pomorski1:201:042:271:200:370:205:171:055:200:460:360:430:34
8260Piotr Renc25:530:281:086:528:218:579:2519:0720:2722:5924:0524:2925:1925:53
L45 MKS Start0:280:405:441:290:360:289:421:202:321:060:240:500:34
 
253Aleksandr Karachevnkl1:021:574:135:316:03-----9:4611:1314:0515:0915:3916:3317:08
Kaliningrad1:020:552:161:180:323:431:272:521:040:300:540:35
 
 
 
M-40 (25)2,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(59)3(64)4(52)5(34)6(72)7(73)8(37)9(35)10(41)11(80)12(57)13(46)14(50)
15(100)Meta
 
1266Piotr Cych15:570:411:412:213:214:024:234:375:578:2711:3712:0312:5613:0815:05
D95 WKS Śląsk0:411:000:401:000:410:210:141:202:303:100:260:530:121:57
15:2815:57
0:230:29
2274Kalikst Sobczyński16:490:451:512:243:113:544:254:425:528:4212:0812:3513:3313:4815:55
D95 WKS Śląsk0:451:060:330:470:430:310:171:102:503:260:270:580:152:07
16:2216:49
0:270:27
3276Dennis Persson17:400:471:572:303:224:054:405:046:188:5012:3813:0614:1114:2416:36
Växjö OK0:471:100:330:520:430:350:241:142:323:480:281:050:132:12
17:0417:40
0:280:36
4267Mikael Westerberg18:100:412:282:563:434:245:125:296:309:0713:2113:4914:5115:0617:12
OK Kolmarden0:411:470:280:470:410:480:171:012:374:140:281:020:152:06
17:3718:10
0:250:33
5265Jaros Bartczak18:330:412:533:294:225:065:296:087:2310:0313:2713:5814:5915:1417:31
N61 UMKS Orkan0:412:120:360:530:440:230:391:152:403:240:311:010:152:17
17:5918:33
0:280:34
6280Marcin Szczygieł18:500:452:373:104:134:585:275:497:009:5913:4214:1615:1815:3517:47
D91 MKS MOS0:451:520:331:030:450:290:221:112:593:430:341:020:172:12
18:1718:50
0:300:33
7273Tobias Borger18:540:432:043:064:004:415:185:356:539:5113:2913:5815:1115:2517:53
Kalmar OK0:431:211:020:540:410:370:171:182:583:380:291:130:142:28
18:2118:54
0:280:33
8272Paweł Zieliński19:050:452:062:403:364:204:455:026:219:3413:4614:1415:1915:3518:02
P69 WKS Grunwald0:451:210:340:560:440:250:171:193:134:120:281:050:162:27
18:3019:05
0:280:35
9268Hans Persson19:180:442:533:254:195:095:426:047:2910:2214:0314:3115:3715:5218:16
OK Kolmarden0:442:090:320:540:500:330:221:252:533:410:281:060:152:24
18:4419:182:14
0:280:34*64
10279Krzysztof Wrzesiński19:450:501:572:283:234:104:535:086:2810:1514:1614:4615:5416:1218:30
D95 WKS Śląsk0:501:070:310:550:470:430:151:203:474:010:301:080:182:18
19:0919:45
0:390:36
11282Piotr Ratajczak19:460:442:082:373:294:104:495:236:5110:3314:1114:4215:4916:0618:45
N61 UMKS Orkan0:441:240:290:520:410:390:341:283:423:380:311:070:172:39
19:1219:46
0:270:34
12271Waldemar Sikora20:380:463:023:324:345:155:385:567:0810:0015:0815:4916:5017:0519:35
L45 MKS Start0:462:160:301:020:410:230:181:122:525:080:411:010:152:30
20:0520:38
0:300:33
13278Magnus Mansson20:400:433:113:434:425:296:116:327:5510:4815:0615:4016:4517:0219:29
Växjö OK0:432:280:320:590:470:420:211:232:534:180:341:050:172:27
19:5920:40
0:300:41
14861Krzysztof Urbaniak20:410:352:042:503:404:435:155:557:0310:4014:4815:1516:2216:3919:09
W88 WKS Gwardia0:351:290:460:501:030:320:401:083:374:080:271:070:172:30
20:0320:41
0:540:38
15270Magnus Ericsson21:240:582:193:244:235:296:146:337:5110:3915:5916:3117:4518:0220:22
Växjö OK0:581:211:050:591:060:450:191:182:485:200:321:140:172:20
20:4921:24
0:270:35
16261Jacek Olas22:450:522:092:483:564:475:215:397:1611:0916:1116:5218:0918:2821:32
E75 UKS Orientuś0:521:170:391:080:510:340:181:373:535:020:411:170:193:04
22:0422:45
0:320:41
17269Andrzej Krupiński24:180:573:013:314:255:147:057:188:4412:0117:0317:4018:5819:1223:15
W97 UKS Saper0:572:040:300:540:491:510:131:263:175:020:371:180:144:03
23:4324:186:40
0:280:35*73
18275Wojciech Kluska25:500:582:573:314:355:325:576:1610:2313:3919:3520:0421:2521:4124:31
C32 MKS Skarmat0:581:590:341:040:570:250:194:073:165:560:291:210:162:50
25:0525:50
0:340:45
19852Arkadiusz Rosiński26:050:483:143:428:239:159:5610:1711:4315:3120:2621:0022:1122:2724:58
UOLKA Ostrów Mazowiecka0:482:260:284:410:520:410:211:263:484:550:341:110:162:31
25:3026:05
0:320:35
20281Jarosław Popowski27:043:225:216:028:389:2110:2410:3811:5115:0421:3622:0723:1323:3025:53
W87 UNTS3:221:590:412:360:431:030:141:133:136:320:311:060:172:23
26:3027:04
0:370:34
21881Włodzimierz Gapiński28:381:103:594:395:557:018:048:2510:3716:0121:3522:0423:3223:5427:15
Indywidualnie Łódź1:102:490:401:161:061:030:212:125:245:340:291:280:223:21
27:5628:3820:42
0:410:42*80
22277Magnus Johansson32:161:187:308:008:599:4910:2911:5813:4020:4725:3025:5828:1328:3331:07
OK Kolmarden1:186:120:300:590:500:401:291:427:074:430:282:150:202:34
31:3832:16
0:310:38
23263Piotr Chabros44:531:273:585:096:558:108:569:2911:4521:1935:3236:1738:2538:5043:04
L01 UKS Azymut Siedliska1:272:311:111:461:150:460:332:169:3414:130:452:080:254:14
43:5844:53
0:540:55
 
264Conny Thoressonabs----------------------------------------------------------------------
Andrarums OK
-----
262Hubert Szurygaabs----------------------------------------------------------------------
L45 MKS Start
-----
 
 
 
M-45 (20)2,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(59)3(69)4(75)5(37)6(55)7(44)8(57)9(82)10(83)11(78)12(40)13(86)14(100)
Meta
 
1292Remigiusz Widziewicz12:410:391:462:523:554:484:596:368:048:559:149:5310:5511:5012:13
D95 WKS Śląsk0:391:071:061:030:530:111:371:280:510:190:391:020:550:23
12:41
0:28
2291Peter Hedberg13:070:371:272:293:394:304:436:358:008:499:119:5111:1412:1212:37
Lunds OK0:370:501:021:100:510:131:521:250:490:220:401:230:580:25
13:07
0:30
3300Paweł Morawski14:000:471:322:544:104:595:127:008:299:329:5410:4211:5012:5713:27
G17 UKS Azymut 450:470:451:221:160:490:131:481:291:030:220:481:081:070:30
14:00
0:33
4288Jussi Elo14:400:421:252:384:115:045:217:159:0610:0310:3211:1512:2713:3314:06
Laitilan Jyske0:420:431:131:330:530:171:541:510:570:290:431:121:060:33
14:40
0:34
5301Magnus Axelsson14:490:471:593:314:455:395:597:459:2010:2810:5011:3512:4213:4914:19
Strängnäs-Malmby OK0:471:121:321:140:540:201:461:351:080:220:451:071:070:30
14:49
0:30
6285Mika Lammi15:070:512:273:575:096:016:157:539:2310:3210:5311:3412:4514:0114:32
Laitilan Jyske0:511:361:301:120:520:141:381:301:090:210:411:111:160:31
15:07
0:35
7297Marek Wołowczyk15:080:421:212:383:534:525:067:079:2410:2910:5511:4412:5114:0014:35
W87 UNTS0:420:391:171:150:590:142:012:171:050:260:491:071:090:35
15:08
0:33
8286Erkki Pirilä15:350:462:104:315:496:416:548:3010:1311:0511:3012:0813:0714:4515:11
Laitilan Jyske0:461:242:211:180:520:131:361:430:520:250:380:591:380:26
15:35
0:24
9294Magnus Porle15:370:452:033:174:375:385:517:359:2311:0511:3312:2213:2614:3315:05
Växjö OK0:451:181:141:201:010:131:441:481:420:280:491:041:070:32
15:3710:20
0:32*58
10283John Eriksson15:491:052:454:075:256:456:558:3710:0911:1111:3012:1713:4014:4915:16
Växjö OK1:051:401:221:181:200:101:421:321:020:190:471:231:090:27
15:4915:19
0:33*100
11296Mirosław Tarnowski15:502:503:214:335:446:376:568:4210:1811:2611:4712:3213:4514:4815:19
L45 MKS Start2:500:311:121:110:530:191:461:361:080:210:451:131:030:31
15:5011:09
0:31*58
12287Peter Berggren16:080:462:253:445:056:146:378:2110:1211:1011:3512:1813:4614:5915:31
OK Kolmarden0:461:391:191:211:090:231:441:510:580:250:431:281:130:32
16:08
0:37
13295Hakan Östergren17:500:432:454:045:326:487:059:1011:2412:4313:1114:0115:2616:3717:12
Växjö OK0:432:021:191:281:160:172:052:141:190:280:501:251:110:35
17:50
0:38
14298Witold Sochacki17:551:002:233:555:457:207:409:4011:5913:1213:3914:3315:4916:5317:25
K31 UKS Patria, Szkoła P1:001:231:321:501:350:202:002:191:130:270:541:161:040:32
17:55
0:30
 
284Magnus Ihreskognkl0:451:462:514:255:135:327:208:54-----10:0110:3711:4412:4313:12
Gotlands Bro OK0:451:011:051:340:480:191:481:341:070:361:070:590:29
13:433:519:42
0:31*76*58
293Józef Kłosnkl0:583:136:087:499:229:3911:4914:10-----15:3816:3618:1019:3920:19
E71 UKS Azymut0:582:152:551:411:330:172:102:211:280:581:341:290:40
21:0015:16
0:41*58
289Marek Pranczkabs----------------------------------------------------------------------
Nadleśnictwo Bytów
302Adam Dutkowskiabs----------------------------------------------------------------------
P35 UKS Arkady
299Wojciech Pędowskiabs----------------------------------------------------------------------
S00 Indywidualni Śląski
290Henryk Bilorabs----------------------------------------------------------------------
PKO Harpagan
 
 
 
M-50 (21)2,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(69)2(43)3(45)4(71)5(76)6(75)7(78)8(42)9(58)10(57)11(85)12(50)13(100)Meta
 
1315Jerzy Porzycz11:301:042:002:203:164:064:175:406:006:437:369:3210:2610:5411:30
G17 UKS Azymut 451:040:560:200:560:500:111:230:200:430:531:560:540:280:36
2305Ingemar Jansson Haverstad11:381:062:052:273:244:194:295:486:106:567:479:3610:3211:0011:38
Lierbygda O-lag1:060:590:220:570:550:101:190:220:460:511:490:560:280:38
3308Bogdan Lech12:161:452:362:593:554:464:566:086:287:368:3210:1211:1711:4312:16
N61 UMKS Orkan1:450:510:230:560:510:101:120:201:080:561:401:050:260:33
7:08
*82
4322Andrzej Olech12:500:591:582:193:235:415:497:057:248:179:0510:4711:4612:1212:50
L45 MKS Start0:590:590:211:042:180:081:160:190:530:481:420:590:260:38
8:04
*82
5311Władysław Machowski13:071:102:162:393:404:414:546:216:477:428:4710:4812:0012:2813:07
W81 UKS OSiR1:101:060:231:011:010:131:270:260:551:052:011:120:280:39
6309Marek Mikielski13:411:232:252:483:585:035:166:437:268:329:3511:3612:3512:5913:41
N61 UMKS Orkan1:231:020:231:101:050:131:270:431:061:032:010:590:240:42
7319Mirosław Rogala13:531:382:322:544:225:095:236:557:157:578:5210:4012:5013:1713:53
L45 MKS Start1:380:540:221:280:470:141:320:200:420:551:482:100:270:36
8312Wiktor Malinowski13:571:092:122:353:394:585:096:397:038:059:0111:1312:3813:0813:57
E17 MKS Metalowiec1:091:030:231:041:190:111:300:241:020:562:121:250:300:49
9313Bengt Schwartz14:010:571:582:204:255:176:128:188:419:2310:1412:0113:0213:2814:01
OK Kolmarden0:571:010:222:050:520:552:060:230:420:511:471:010:260:33
10310Tadeusz Wróblewski14:252:233:223:444:505:445:567:377:599:2510:1512:0213:2013:5014:25
OK!Sport2:230:590:221:060:540:121:410:221:260:501:471:180:300:35
8:45
*82
11317Jerzy Kryjomski14:452:253:263:484:495:415:527:137:359:3310:1912:1013:4414:1314:45
K48 KS Kościelec Chrzanów2:251:010:221:010:520:111:210:221:580:461:511:340:290:32
8:34
*57
12316Leszek Andrzejewski14:491:122:172:383:404:374:546:236:507:408:4010:4112:4214:1614:49
G17 UKS Azymut 451:121:050:211:020:570:171:290:270:501:002:012:011:340:33
13304Krzysztof Kraśniewski14:511:232:282:583:595:065:187:297:568:489:5011:4313:4614:1714:51
N61 UMKS Orkan1:231:050:301:011:070:122:110:270:521:021:532:030:310:34
14306Robert Hakansson14:591:192:282:524:035:085:206:597:278:189:2111:4113:3614:1514:59
OK Kolmarden1:191:090:241:111:050:121:390:280:511:032:201:550:390:44
15307Gert Georgii15:591:212:543:244:395:526:057:578:259:2310:3013:0714:3615:1215:59
Odessa1:211:330:301:151:130:131:520:280:581:072:371:290:360:47
16318Wacław Czerkawski16:151:172:302:574:055:155:287:147:378:319:3711:5514:1815:3416:15
S22 MUKS Gliwice1:171:130:271:081:100:131:460:230:541:062:182:231:160:41
17321Mariusz Kaliszewski16:461:222:423:064:105:105:317:187:499:1310:2012:3914:4716:0616:46
G27 GKS Luzino1:221:200:241:041:000:211:470:311:241:072:192:081:190:40
18325Victor Mirochnichenko21:042:143:314:025:156:306:488:349:4610:5315:0417:5219:4420:2421:04
Kaliningrad2:141:170:311:131:150:181:461:121:074:112:481:520:400:40
19323Krzysztof Lewandowski21:241:292:413:154:225:395:5410:5612:3713:3715:0417:3720:1020:4721:24
E75 UKS Orientuś1:291:120:341:071:170:155:021:411:001:272:332:330:370:37
 
303Boris Krylovnkl0:561:512:123:104:014:135:315:51-----7:299:2010:1910:4811:27
Kaliningrad0:560:550:210:580:510:121:180:201:381:510:590:290:39
6:33
*82
324Wiesław Szmidtkaabs-----------------------------------------------------------------
G27 GKS Luzino
 
 
 
M-55 (31)1,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(67)3(52)4(72)5(76)6(75)7(58)8(78)9(47)10(48)11(49)12(79)13(100)Meta
 
1336Axel Blomquist10:490:431:211:492:483:544:065:206:138:238:529:119:5110:1610:49
Ooh Aah GBR0:430:380:280:591:060:121:140:532:100:290:190:400:250:33
2344Aleksander Chułek10:590:531:382:072:594:004:105:186:338:339:109:2710:0710:2910:59
G17 UKS Azymut 450:530:450:290:521:010:101:081:152:000:370:170:400:220:30
3356Romuald Miszewski11:300:401:221:492:514:114:235:496:378:589:299:4710:3210:5911:30
G17 UKS Azymut 450:400:420:271:021:200:121:260:482:210:310:180:450:270:31
4328Anders Malmberg11:440:401:191:472:494:064:175:446:329:049:359:5510:4011:0811:44
Kvarnsvedens GOIF OK0:400:390:281:021:170:111:270:482:320:310:200:450:280:36
5326Lars Strand12:000:461:261:553:054:224:365:596:479:129:4410:0510:5211:2212:00
OK Älme0:460:400:291:101:170:141:230:482:250:320:210:470:300:38
6329Sergey Movko12:050:531:472:213:344:454:586:106:569:159:4810:1911:0111:3212:05
Kaliningrad0:530:540:341:131:110:131:120:462:190:330:310:420:310:33
7350Tadeusz Mientki12:160:461:261:583:244:394:506:127:079:2910:0410:2411:1411:4312:16
N61 UMKS Orkan0:460:400:321:261:150:111:220:552:220:350:200:500:290:33
8327Hakan Forsman12:290:452:122:393:434:535:056:227:109:4310:1410:3411:2111:5112:29
Ronneby OK0:451:270:271:041:100:121:170:482:330:310:200:470:300:38
1:28
*31
9353Albert Asylov12:591:102:152:433:535:035:176:417:3210:1010:4211:0211:4812:2112:59
Kaliningrad1:101:050:281:101:100:141:240:512:380:320:200:460:330:38
9335Janusz Bohaczek12:590:581:422:193:224:404:547:128:0310:3411:0511:2412:0612:2912:59
N61 UMKS Orkan0:580:440:371:031:180:142:180:512:310:310:190:420:230:30
11330Lars-Gunnar Skoog13:130:491:322:043:134:314:436:187:129:5710:3310:5411:5012:2613:13
Växjö OK0:490:430:321:091:180:121:350:542:450:360:210:560:360:47
12348Per Nilsson13:180:481:442:124:285:385:497:148:0410:3811:1011:2912:1312:4313:18
Stigmännen Karlshamns OK0:480:560:282:161:100:111:250:502:340:320:190:440:300:35
3:30
*33
13342Thomas Nilsson13:381:031:542:344:335:455:587:248:1510:4511:1711:3712:2512:5713:38
FK Göingarna1:030:510:401:591:120:131:260:512:300:320:200:480:320:41
14340Krzysztof Jarecki14:030:591:452:233:234:415:287:058:0111:0611:3811:5812:5113:2314:03
L45 MKS Start0:590:460:381:001:180:471:370:563:050:320:200:530:320:40
15347Janusz Olbrycht14:120:521:452:193:415:005:136:467:5610:5711:3311:5712:5213:3014:12
W00 Indywidualny Mazowsze0:520:530:341:221:190:131:331:103:010:360:240:550:380:42
15345Torbjörn Olsson14:121:082:032:393:545:175:307:128:1211:0011:3611:5612:5413:2914:12
Göteborg Majorna OK1:080:550:361:151:230:131:421:002:480:360:200:580:350:43
17334Lars Eklund14:501:332:303:004:365:536:057:338:5911:4012:1412:3613:3214:0514:50
Växjö OK1:330:570:301:361:170:121:281:262:410:340:220:560:330:45
18337Jerzy Woźniak15:171:101:592:434:085:275:417:458:4312:2412:5513:1614:0714:3715:17
E71 UKS Azymut1:100:490:441:251:190:142:040:583:410:310:210:510:300:40
19349Zbigniew Łuński15:204:154:545:236:297:437:549:2410:1112:3113:0613:2614:1514:4415:20
N61 UMKS Orkan4:150:390:291:061:140:111:300:472:200:350:200:490:290:36
20352Vladimir Chernykh15:341:532:394:145:547:057:228:499:4712:3313:1213:3114:2214:5215:34
Kaliningrad1:530:461:351:401:110:171:270:582:460:390:190:510:300:42
21338Bogdan Lewoń16:251:582:583:404:546:156:318:159:5913:0313:4514:0715:0715:4616:25
N61 UMKS Orkan1:581:000:421:141:210:161:441:443:040:420:221:000:390:39
9:32
*46
22346Jan Danielsson17:050:521:332:034:506:016:147:418:3714:0314:3714:5915:5216:2517:05
Kalmar OK0:520:410:302:471:110:131:270:565:260:340:220:530:330:40
23331Bogdan Świerczyński17:453:173:564:255:326:416:518:449:3314:2715:1215:3216:2117:0617:45
F54 KS BnO Modrzew3:170:390:291:071:090:101:530:494:540:450:200:490:450:39
24339Jerzy Parzewski18:067:027:408:079:0610:1910:3012:0012:5115:2515:5516:1417:0017:3218:06
W89 KU AZS WAT7:020:380:270:591:130:111:300:512:340:300:190:460:320:34
1:052:48
*52*34
 
354Bolesław Czechowskiabs-----------------------------------------------------------------
N61 UMKS Orkan
355Józef Paszyńskiabs-----------------------------------------------------------------
E75 UKS Orientuś
333Mikhail Solovevabs-----------------------------------------------------------------
Kaliningrad
332Bogdan Gackowskiabs-----------------------------------------------------------------
Indywidualnie
341Viktor Arsentjevabs-----------------------------------------------------------------
Kaliningrad
351Marek Szredelabs-----------------------------------------------------------------
N61 UMKS Orkan
343Roger Glänneforsabs-----------------------------------------------------------------
Söders SOL Tyresö
 
 
 
M-60 (25)1,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(53)3(61)4(71)5(75)6(78)7(42)8(81)9(57)10(41)11(84)12(85)13(79)14(100)
Meta
 
1377Ryszard Jakielaszek10:300:300:541:171:492:514:114:315:005:398:028:539:149:329:57
G27 GKS Luzino0:300:240:230:321:021:200:200:290:392:230:510:210:180:25
10:30
0:33
2361Leif Sandgren10:550:310:581:231:593:024:214:435:196:128:239:109:349:5310:21
Frosta OK0:310:270:250:361:031:190:220:360:532:110:470:240:190:28
10:55
0:34
3367Juliaan Linten10:560:300:561:191:572:564:194:445:166:008:028:549:249:4510:14
Belgium Junior Team0:300:260:230:380:591:230:250:320:442:020:520:300:210:29
10:56
0:42
4366Stig Johansson11:350:310:581:211:593:044:284:585:326:118:369:339:5710:1610:48
Bredaryds SOK0:310:270:230:381:051:240:300:340:392:250:570:240:190:32
11:35
0:47
5379Bengt Salomonsson11:360:321:071:362:163:295:005:235:586:468:289:319:5910:2110:54
Skaneslattens OL0:320:350:290:401:131:310:230:350:481:421:030:280:220:33
11:36
0:42
6373Owe Nilsson11:570:451:141:452:263:385:135:356:076:489:049:5510:2210:4411:16
Stigmännen Karlshamns OK0:450:290:310:411:121:350:220:320:412:160:510:270:220:32
11:57
0:41
7368Valery Bazalenko11:580:571:241:532:293:425:376:006:437:259:059:5810:2910:5211:24
Kaliningrad0:570:270:290:361:131:550:230:430:421:400:530:310:230:32
11:58
0:34
8360Jacenty Łapanowski12:231:522:172:413:184:315:586:217:017:499:3310:3411:0011:2311:50
W89 KU AZS WAT1:520:250:240:371:131:270:230:400:481:441:010:260:230:27
12:23
0:33
9362Adam Bogulak12:420:381:091:362:153:315:145:416:207:059:2510:1810:5111:2512:05
D93 MKS Paulinum0:380:310:270:391:161:430:270:390:452:200:530:330:340:40
12:42
0:37
10369Rimvydas Kutka13:040:581:352:062:534:115:526:197:088:059:5711:0111:2711:5012:22
OK Medeina0:580:370:310:471:181:410:270:490:571:521:040:260:230:32
13:04
0:42
11880Konrad Janowski13:390:401:181:512:393:576:046:307:138:1610:1311:2111:5412:2112:59
W88 WKS Gwardia0:400:380:330:481:182:070:260:431:031:571:080:330:270:38
13:39
0:40
12365Henryk Woźniak13:400:351:071:372:233:465:576:247:098:1410:3511:3212:0212:2512:56
N61 UMKS Orkan0:350:320:300:461:232:110:270:451:052:210:570:300:230:31
13:40
0:44
13358Józef Kmieciński13:471:231:522:243:094:336:176:457:238:1010:2911:2711:5512:2113:04
PUKS Młode Orły1:230:290:320:451:241:440:280:380:472:190:580:280:260:43
13:47
0:43
14371Jan Kukuryka14:220:301:001:262:093:275:476:187:038:4711:1112:3213:0013:2113:47
L45 MKS Start0:300:300:260:431:182:200:310:451:442:241:210:280:210:26
14:22
0:35
15378Jörgen Fransson14:310:351:011:262:063:256:227:528:399:2511:3712:2912:5613:2113:52
Emmaboda Verda OK0:350:260:250:401:192:571:300:470:462:120:520:270:250:31
14:315:08
0:39*57
16375Bo Sandahl14:500:401:171:472:404:196:296:577:468:4011:2012:3213:0313:3414:11
Gotlands Bro OK0:400:370:300:531:392:100:280:490:542:401:120:310:310:37
14:50
0:39
17374Władysław Wołochowicz14:520:441:201:572:424:306:257:007:588:5311:4212:3913:0913:3014:04
F54 KS BnO Modrzew0:440:360:370:451:481:550:350:580:552:490:570:300:210:34
14:52
0:48
18357Jos Houben15:431:021:392:143:074:386:427:148:039:0211:4713:0713:4214:1314:53
Belgium Junior Team1:020:370:350:531:312:040:320:490:592:451:200:350:310:40
15:43
0:50
19363Jerzy Wojtyła16:011:151:512:303:265:237:228:039:009:5712:5113:4814:1614:4215:16
N61 UMKS Orkan1:150:360:390:561:571:590:410:570:572:540:570:280:260:34
16:01
0:45
20372Lars-Gunnar Bengtsson16:190:323:043:355:146:278:039:1110:2511:3013:0914:0814:3915:1215:42
Stigmännen Karlshamns OK0:322:320:311:391:131:361:081:141:051:390:590:310:330:30
16:19
0:37
21862Tadeusz Patejko17:331:101:462:143:006:468:349:0110:4911:4914:1115:2015:5016:1516:51
W88 WKS Gwardia1:100:360:280:463:461:480:271:481:002:221:090:300:250:36
17:33
0:42
22359Jan Szepelak17:490:511:272:333:205:298:148:519:5311:1314:1015:3016:0516:3617:13
N61 UMKS Orkan0:510:361:060:472:092:450:371:021:202:571:200:350:310:37
17:49
0:36
23364Anders Johansson19:262:082:463:164:045:287:238:078:5111:1913:5615:1216:3718:0618:41
Växjö OK2:080:380:300:481:241:550:440:442:282:371:161:251:290:35
19:26
0:45
24376Gunnar Eriksson22:270:351:201:562:394:126:0814:0814:5517:0919:0020:0620:3821:0421:41
Gotlands Bro OK0:350:450:360:431:331:568:000:472:141:511:060:320:260:37
22:27
0:46
 
370Nikolay Toropilinnkl0:421:312:133:034:516:53---------------9:0810:1910:5111:1711:56
Kaliningrad0:420:490:420:501:482:022:151:110:320:260:39
12:42
0:46
 
 
 
M-65 (24)1,8 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(34)3(75)4(43)5(45)6(69)7(71)8(80)9(84)10(79)11(100)Meta
 
1386Tadeusz Rutkowski10:190:551:432:594:064:285:235:478:018:499:209:4510:19
P69 WKS Grunwald0:550:481:161:070:220:550:242:140:480:310:250:34
2392Bengt Bergman10:550:541:463:024:164:385:335:588:199:139:4910:1810:55
Lunds OK0:540:521:161:140:220:550:252:210:540:360:290:37
3380Stanisław Wasilewski11:311:071:583:194:304:575:586:298:409:5610:2910:5611:31
W97 UKS Saper1:070:511:211:110:271:010:312:111:160:330:270:35
4403Björn Linnersjö11:491:001:503:094:224:435:386:099:009:5910:4111:1211:49
OK Orion1:000:501:191:130:210:550:312:510:590:420:310:37
5382Waste Byström12:370:591:573:214:435:096:166:529:3410:4111:2311:5712:37
OK Virdarna0:590:581:241:220:261:070:362:421:070:420:340:40
6400Anders Nilsson12:380:511:453:094:334:576:186:549:3610:4111:2311:5512:38
Gotlands Bro OK0:510:541:241:240:241:210:362:421:050:420:320:43
7390Edward Pokora13:110:562:023:555:125:486:547:2810:2311:3112:0812:3313:11
C32 Skarmat Toruń0:561:061:531:170:361:060:342:551:080:370:250:38
8389Claes Göran Green13:241:022:153:575:185:476:427:1110:1211:1512:0012:4113:24
Lunds OK1:021:131:421:210:290:550:293:011:030:450:410:43
9387Sven-Erik Forsell13:401:532:484:145:376:027:257:5810:3811:4312:2512:5713:404:01
Lunds OK1:530:551:261:230:251:230:332:401:050:420:320:43*76
10393Nikolay Manafov14:511:202:183:575:235:516:527:2111:2612:4713:2814:0314:51
Kaliningrad1:200:581:391:260:281:010:294:051:210:410:350:48
11381Christer Grönblad14:581:112:444:225:556:307:348:2011:3012:4313:3214:0814:58
Harlovs IF1:111:331:381:330:351:040:463:101:130:490:360:50
11385Krister Sandblad14:582:213:134:456:336:598:068:4311:5212:5313:3614:1114:58
Växjö OK2:210:521:321:480:261:070:373:091:010:430:350:47
13396Jan-Ulf Karlsson16:071:262:474:286:036:388:018:4512:3413:4414:3315:1316:07
Malilla OK1:261:211:411:350:351:230:443:491:100:490:400:54
14397Jan Pahlstorp16:261:282:324:286:136:468:068:4613:0414:0914:5815:3916:26
Emmaboda Verda OK1:281:041:561:450:331:200:404:181:050:490:410:47
15384Jan-Ove Hedstig16:493:454:406:478:068:529:5010:3313:5414:5315:3516:1016:49
Växjö OK3:450:552:071:190:460:580:433:210:590:420:350:39
16404Ake Borger16:504:405:337:148:308:5910:5711:2613:5814:5715:4316:1216:50
Ankarsrums OK4:400:531:411:160:291:580:292:320:590:460:290:38
17394Björn Andersson16:581:162:254:045:576:317:499:5313:0914:3015:1816:0216:58
Gotlands Bro OK1:161:091:391:530:341:182:043:161:210:480:440:56
18401Göran Andersson17:041:262:444:366:297:038:249:0912:4414:1315:1015:5717:04
Stigmännen Karlshamns OK1:261:181:521:530:341:210:453:351:290:570:471:07
19391Stig Nydahl18:291:212:326:188:439:1010:1811:0014:1616:1817:0917:4718:29
Stigmännen Karlshamns OK1:211:113:462:250:271:080:423:162:020:510:380:42
20395Nils Johannesson18:402:174:427:048:499:2010:5411:3815:1916:2817:1617:5518:40
Helsingborgs SOK2:172:252:221:450:311:340:443:411:090:480:390:45
21388Toivo Voudinmäki18:562:333:515:397:408:2810:2911:1915:2116:2617:1918:1718:56
Mulsjö SOK2:331:181:482:010:482:010:504:021:050:530:580:39
22398Hans Forsberg20:191:372:575:007:047:429:2710:1816:1017:4018:3519:2420:19
OK Kolmarden1:371:202:032:040:381:450:515:521:300:550:490:55
 
383Lars-Olof Karlssonnkl5:016:26-----10:0711:5613:0113:4118:00-----26:0726:5027:398:19
Växjö OK5:011:253:411:491:050:404:198:070:430:49*76
19:59
*85
399Leif Sandströmabs-------------------------------------------------------
Stigmännen Karlshamns OK
 
 
 
M-70 (12)1,6 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(53)3(61)4(78)5(42)6(58)7(83)8(57)9(85)10(86)11(47)12(100)Meta
 
1412Bertil Olofsson12:190:551:141:414:264:565:536:157:249:4110:0511:0911:3412:19
Andrarums OK0:550:190:272:450:300:570:221:092:170:241:040:250:45
2406Roland Karlsson12:261:061:242:064:565:246:196:417:4310:1310:3211:2211:4612:26
Ronneby OK1:060:180:422:500:280:550:221:022:300:190:500:240:40
3415Ingemar Svensson12:431:011:221:504:435:116:236:437:4610:1010:3211:3712:0212:43
Lunds OK1:010:210:282:530:281:120:201:032:240:221:050:250:41
4413Sivert Axelsson13:001:011:211:545:286:026:507:088:1110:3510:5411:5312:1813:00
Kalmar OK1:010:200:333:340:340:480:181:032:240:190:590:250:42
5409Peo Bengstsson13:040:541:131:424:465:136:146:397:4410:2010:4111:4412:1313:04
Pan-Kristianstad0:540:190:293:040:271:010:251:052:360:211:030:290:51
6407Owe Svensson14:311:241:462:185:286:117:077:399:0111:5512:1413:2013:4714:31
OK Orion1:240:220:323:100:430:560:321:222:540:191:060:270:44
7416Hagbert Persson15:231:572:173:046:317:278:248:5010:3512:5813:1814:1314:4515:23
Växjö OK1:570:200:473:270:560:570:261:452:230:200:550:320:38
8414Hakan Brost15:452:563:163:466:447:528:529:1210:2413:0213:2314:2914:5815:45
Malmö OK2:560:200:302:581:081:000:201:122:380:211:060:290:47
9405Kazimierz Dura16:094:244:445:208:249:0710:1610:3311:2613:3613:5214:5015:3216:09
D95 WKS Śląsk4:240:200:363:040:431:090:170:532:100:160:580:420:37
10411Edward Czabański19:221:342:022:396:297:429:019:3313:0116:2416:5518:0318:3219:22
G00 Indywidualni Pomorski1:340:280:373:501:131:190:323:283:230:311:080:290:50
11410Lennart Östergren19:406:016:217:3210:3211:1012:1912:4614:1116:5817:2118:2218:5319:40
Växjö OK6:010:201:113:000:381:090:271:252:470:231:010:310:47
12408Jan Norrby22:551:572:323:238:569:5711:3912:2014:2418:2719:0120:3521:2522:55
Gotlands Bro OK1:570:350:515:331:011:420:412:044:030:341:340:501:30
 
 
 
M-75 (7)1,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(61)3(43)4(42)5(58)6(83)7(80)8(86)9(100)Meta
 
1423Ragnar Collryd12:281:162:063:246:117:127:349:4111:0111:4312:28
Bredaryds SOK1:160:501:182:471:010:222:071:200:420:45
2422Ryszard Bykowski13:011:061:362:395:447:247:4510:1311:3412:1813:01
K00 Indywidualni Małopol1:060:301:033:051:400:212:281:210:440:43
3420Lars-Erik Malmqvist14:061:071:523:086:237:268:3211:0212:2513:1314:06
Växjö OK1:070:451:163:151:031:062:301:230:480:53
4418Johan Jansson14:371:221:573:226:468:088:3711:1513:0313:5014:377:50
Växjö OK1:220:351:253:241:220:292:381:480:470:47*82
5417Werner Törnblom15:441:422:534:548:139:3210:0412:2814:0414:5415:44
Växjö OK1:421:112:013:191:190:322:241:360:500:50
6421Sedney Hugosson21:041:553:285:2210:0911:5412:3516:1018:2919:4121:04
Lunds OK1:551:331:544:471:450:413:352:191:121:23
 
419Gillis Almnkl1:131:483:166:14-----7:5218:1019:5120:4321:29
Växjö OK1:130:351:282:581:3810:181:410:520:46
 
 
 
M-80 (2)1,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(61)3(43)4(42)5(58)6(83)7(80)8(86)9(100)Meta
 
1868Rune Isaksson17:551:383:054:399:3811:0511:3614:0915:5916:5117:5516:54
Helsingborgs SOK1:381:271:344:591:270:312:331:500:521:04*100
2424Mieczysław Zielczyński42:4119:1620:0722:4129:3331:1031:5835:4040:1141:3142:41
A-To-My19:160:512:346:521:370:483:424:311:201:10
 
 
 
W-10 (5)1,4 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(53)3(61)4(45)5(43)6(54)7(70)8(100)Meta
 
1499Maja Porle11:372:062:263:093:484:105:559:3911:0211:37
Växjö OK2:060:200:430:390:221:453:441:230:35
2500Małgorzata Jarosz13:573:063:365:206:086:408:3711:5513:1913:57
Z06 UKS Traper3:060:301:440:480:321:573:181:240:38
3498Agnieszka Radzewicz39:4320:3623:3724:0427:1828:2531:0837:5839:0639:43
Z06 UKS Traper20:363:010:273:141:072:436:501:080:37
4850Aleksandra Rosińska40:5121:4322:2123:3528:2529:2832:1139:0340:1140:51
UOLKA Ostrów Mazowiecka21:430:381:144:501:032:436:521:080:40
 
497Daria Zaczkowskankl22:4025:42-----29:2030:1733:0640:0141:1341:5940:41
Z06 UKS Traper22:403:023:380:572:496:551:120:46*47
 
 
 
W-12 (27)1,3 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(53)3(61)4(69)5(76)6(54)7(65)8(70)9(100)Meta
 
1504Lisa Berggren8:150:331:031:312:003:163:525:186:417:388:15
OK Kolmarden0:330:300:280:291:160:361:261:230:570:37
2505Zuzanna Morawska8:510:321:161:432:273:424:165:427:128:148:51
G17 UKS Azymut 450:320:440:270:441:150:341:261:301:020:37
3506Michalina Maik10:120:391:101:572:323:494:236:258:259:3210:12
Z06 UKS Traper0:390:310:470:351:170:342:022:001:070:40
4501Julia Seidel10:200:311:031:342:083:454:426:418:469:4010:20
P58 HKS Azymut0:310:320:310:341:370:571:592:050:540:40
5503Maja Hultberg11:210:432:343:063:515:306:468:189:5210:4211:21
OK Kolmarden0:431:510:320:451:391:161:321:340:500:39
6511Katarzyna Maciejewska11:321:542:293:063:364:585:398:019:4810:5511:32
Z06 UKS Traper1:540:350:370:301:220:412:221:471:070:37
7508Adrianna Kmieć14:385:085:386:106:388:028:4310:5712:5113:5714:388:13
Z06 UKS Traper5:080:300:320:281:240:412:141:541:060:41*75
8507Katarzyna Sobczak17:080:562:134:018:3910:1911:1613:4515:3416:2817:08
Z06 UKS Traper0:561:171:484:381:400:572:291:490:540:40
9515Julia Wójcik18:004:575:246:117:239:2611:2213:4316:2617:1718:00
Z06 UKS Traper4:570:270:471:122:031:562:212:430:510:43
10510Patrycja Borzeska18:260:421:542:309:0710:4912:1614:0416:1017:3918:26
Z06 UKS Traper0:421:120:366:371:421:271:482:061:290:47
11513Patrycja Chrubczyńska21:154:194:455:3310:1413:1915:3417:2519:2520:3621:15
Z06 UKS Traper4:190:260:484:413:052:151:512:001:110:39
12514Agnieszka Proga21:252:534:105:4110:3812:2413:2115:4818:2420:4021:25
E75 UKS Orientuś2:531:171:314:571:460:572:272:362:160:45
13516Aleksandra Bielecka22:186:497:248:489:5512:4814:4816:5320:2221:3322:18
G14 UKS Siódemka6:490:351:241:072:532:002:053:291:110:45
14863Alicja Urbaniak22:475:466:227:079:2011:1812:0518:5020:5322:0522:47
W88 WKS Gwardia5:460:360:452:131:580:476:452:031:120:42
15842Weronika Mokrzycka24:557:568:289:0911:2313:2014:0820:5422:5724:1424:55
G14 UKS Siódemka7:560:320:412:141:570:486:462:031:170:41
16864Magdalena Zielińska25:569:5110:3711:3612:3915:5817:1020:1823:3625:1925:56
P69 WKS Grunwald9:510:460:591:033:191:123:083:181:430:37
17844Marlena Bojke29:003:334:059:3810:1913:5514:4524:2826:5528:0829:00
G14 UKS Siódemka3:330:325:330:413:360:509:432:271:130:52
18512Wiktoria Ingram30:2412:1712:4613:3218:1321:1623:3225:2127:2729:4630:24
Z06 UKS Traper12:170:290:464:413:032:161:492:062:190:38
19509Karolina Tomoń35:2616:5117:5218:5420:5323:5424:5129:2833:2434:3735:26
G14 UKS Siódemka16:511:011:021:593:010:574:373:561:130:49
20846Anna Paterka44:0222:3524:1425:5227:5630:5131:4736:3141:2943:2144:02
G14 UKS Siódemka22:351:391:382:042:550:564:444:581:520:41
21848Maja Kowalska48:571:352:523:2720:0633:3934:3943:2746:5748:0948:57
G14 UKS Siódemka1:351:170:3516:3913:331:008:483:301:120:48
22849Adriana Bagnecka50:1128:4830:1531:5133:5836:5837:4942:3347:3749:2550:11
G14 UKS Siódemka28:481:271:362:073:000:514:445:041:480:46
23847Wiktoria Dulas50:5627:3728:3729:3532:2935:4536:4145:2948:5850:0650:56
G14 UKS Siódemka27:371:000:582:543:160:568:483:291:080:50
 
843Karolina Lewczuknkl5:226:039:2612:2815:3316:3825:3328:41-----29:38
G14 UKS Siódemka5:220:413:233:023:051:058:553:080:57
845Kamila Kurzacznkl8:279:0114:3715:0818:3819:3528:5831:42-----32:23
G14 UKS Siódemka8:270:345:360:313:300:579:232:440:41
841Oliwia Kreftnkl10:1910:5816:3517:0520:2821:4331:3233:52-----34:52
G14 UKS Siódemka10:190:395:370:303:231:159:492:201:00
502Agata Szymoniakabs---------------------------------------------
P40 LKO
 
 
 
W-14 (41)1,6 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(53)3(32)4(71)5(75)6(54)7(65)8(70)9(86)10(79)11(100)Meta
 
1528Zuzanna Wańczyk8:100:521:151:312:063:063:244:385:536:577:097:368:10
PUKS Młode Orły0:520:230:160:351:000:181:141:151:040:120:270:34
2554Kinga Urbanowicz8:520:290:561:131:522:523:134:275:457:337:488:168:52
W81 UKS OSiR0:290:270:170:391:000:211:141:181:480:150:280:36
3538Roksana Legięć8:570:361:031:362:163:183:415:056:287:407:538:228:57
K48 KS Kościelec Chrzanów0:360:270:330:401:020:231:241:231:120:130:290:35
4872Aleksandra Sobas8:580:411:071:232:023:063:264:506:137:327:478:188:58
K30 WKS Wawel0:410:260:160:391:040:201:241:231:190:150:310:40
5533Patrycja Płatek9:070:300:561:111:543:113:335:006:317:518:068:359:07
W87 UNTS0:300:260:150:431:170:221:271:311:200:150:290:32
6540Jessica Hallqvist9:240:501:211:432:243:373:595:196:418:058:188:489:24
Malungs OK0:500:310:220:411:130:221:201:221:240:130:300:36
7534Emilia Zięba9:410:291:041:342:183:324:005:276:578:148:279:089:41
D91 MKS MOS0:290:350:300:441:140:281:271:301:170:130:410:33
8523Aleksandra Filipowska9:430:581:291:462:303:494:125:427:048:318:489:139:43
E75 UKS Orientuś0:580:310:170:441:190:231:301:221:270:170:250:30
9548Klaudia Kaczyk9:510:411:101:282:223:343:545:367:018:388:519:209:51
E71 UKS Azymut0:410:290:180:541:120:201:421:251:370:130:290:31
10553Kinga Królik9:570:321:021:222:213:323:515:167:228:418:589:269:57
E71 UKS Azymut0:320:300:200:591:110:191:252:061:190:170:280:31
11522Zofia Galla10:020:521:371:572:413:564:205:527:248:398:529:2210:02
P58 HKS Azymut0:520:450:200:441:150:241:321:321:150:130:300:40
12547Magda Jaśkiewicz10:070:451:171:432:273:474:125:417:118:388:579:2910:07
E71 UKS Azymut0:450:320:260:441:200:251:291:301:270:190:320:38
13525Paulina Mądra10:150:461:341:542:383:554:195:507:278:579:139:4210:15
D91 MKS MOS0:460:480:200:441:170:241:311:371:300:160:290:33
14555Marzena Kaźmierczak10:161:091:432:012:493:574:426:127:429:029:189:4610:16
E75 UKS Orientuś1:090:340:180:481:080:451:301:301:200:160:280:30
15537Tora Westerberg10:180:351:031:222:294:024:255:577:248:549:119:4010:18
OK Kolmarden0:350:280:191:071:330:231:321:271:300:170:290:38
16856Aleksandra Bek10:230:501:181:372:484:034:235:557:449:059:219:5210:23
UOLKA Ostrów Mazowiecka0:500:280:191:111:150:201:321:491:210:160:310:31
17524Magdalena Szmulkowska10:240:441:161:372:223:564:205:597:399:039:199:4910:24
PUKS Młode Orły0:440:320:210:451:340:241:391:401:240:160:300:35
18545Wiktoria Klimczak10:361:351:582:132:524:094:366:127:419:069:229:5710:36
P69 WKS Grunwald1:350:230:150:391:170:271:361:291:250:160:350:39
19532Dagmara Dominiak10:400:491:181:352:213:414:026:227:459:019:1610:0610:40
PUKS Młode Orły0:490:290:170:461:200:212:201:231:160:150:500:34
20518Małgorzata Kordala10:510:481:351:592:464:124:346:077:589:279:4110:1110:51
E75 UKS Orientuś0:480:470:240:471:260:221:331:511:290:140:300:40
21517Maria Grabiec10:550:481:221:422:333:554:216:097:539:279:4610:2010:55
P58 HKS Azymut0:480:340:200:511:220:261:481:441:340:190:340:35
22536Teresa Sembratowicz11:021:041:332:203:184:294:496:188:259:4410:0010:3211:02
D91 MKS MOS1:040:290:470:581:110:201:292:071:190:160:320:30
23519Karolina Kordala11:030:441:141:332:184:525:146:428:149:399:5810:2811:03
E75 UKS Orientuś0:440:300:190:452:340:221:281:321:250:190:300:35
24541Agnieszka Andrzejewska11:060:311:041:272:193:554:215:597:509:389:5610:3011:06
G17 UKS Azymut 450:310:330:230:521:360:261:381:511:480:180:340:36
25520Zuzanna Lech11:100:531:241:442:354:054:296:127:569:5010:0810:3611:10
E75 UKS Orientuś0:530:310:200:511:300:241:431:441:540:180:280:34
26526Aleksandra Rosochacka11:381:322:012:203:064:234:486:378:2510:0010:1610:5411:38
W81 UKS OSiR1:320:290:190:461:170:251:491:481:350:160:380:44
27530Kamila Grobelna12:230:381:231:425:076:116:348:039:3311:0511:1811:4712:23
D91 MKS MOS0:380:450:193:251:040:231:291:301:320:130:290:36
28543Paulina Lewandowska12:340:300:581:372:256:206:378:039:3910:5711:1212:0212:34
P69 WKS Grunwald0:300:280:390:483:550:171:261:361:180:150:500:32
29527Klaudia Stankiewicz12:392:132:503:073:545:065:467:199:3711:0911:2511:5712:39
W81 UKS OSiR2:130:370:170:471:120:401:332:181:320:160:320:42
30546Paulina Zielińska12:470:391:151:572:494:385:046:489:0410:3911:4312:1412:47
P69 WKS Grunwald0:390:360:420:521:490:261:442:161:351:040:310:33
31521Alicja Gugała12:510:300:571:164:365:486:128:229:4911:3611:5012:1812:51
W88 WKS Gwardia0:300:270:193:201:120:242:101:271:470:140:280:33
32858Karolina Lendzioszek14:223:384:204:415:267:247:479:2611:1313:0113:1613:5014:22
UOLKA Ostrów Mazowiecka3:380:420:210:451:580:231:391:471:480:150:340:32
33542Elizaveta Vasilyeva15:531:131:462:073:004:224:516:599:0314:1414:3515:1515:53
Kaliningrad1:130:330:210:531:220:292:082:045:110:210:400:38
34550Sandra Węgrzyn16:050:352:323:106:117:538:1910:0712:1614:3714:5515:2916:05
L01 UKS Azymut Siedliska0:351:570:383:011:420:261:482:092:210:180:340:36
35535Anna Maria Antonowicz16:111:103:434:115:107:167:4710:0312:1814:1714:4515:2616:11
W87 UNTS1:102:330:280:592:060:312:162:151:590:280:410:45
36529Alicja Bielecka16:490:591:512:463:495:516:199:4612:3315:0815:3116:0716:49
G14 UKS Siódemka0:590:520:551:032:020:283:272:472:350:230:360:42
37552Paulina Bryk22:350:421:122:224:209:149:3811:1614:0615:3516:0121:5122:35
L01 UKS Azymut Siedliska0:420:301:101:584:540:241:382:501:290:265:500:44
38531Natalia Widrowska39:304:465:1711:0711:5426:3727:3330:2633:2036:0936:4038:5439:30
G14 UKS Siódemka4:460:315:500:4714:430:562:532:542:490:312:140:36
 
539Patrycja Szymoniakabs-------------------------------------------------------
P40 LKO
551Katarzyna Dajewskaabs-------------------------------------------------------
P40 LKO
549Zuzanna Kaczmarekabs-------------------------------------------------------
P69 WKS Grunwald
 
 
 
W-16 (47)2,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(44)3(42)4(82)5(83)6(80)7(84)8(51)9(74)10(79)11(49)12(48)13(100)Meta
 
1572Dominika Brajer13:060:432:204:225:055:286:567:499:279:5710:4411:3211:5112:2913:06
P35 UKS Arkady0:431:372:020:430:231:280:531:380:300:470:480:190:380:37
2590Anna Matyba13:320:512:234:205:025:256:567:479:0210:2011:0912:0012:2012:5813:32
P35 UKS Arkady0:511:321:570:420:231:310:511:151:180:490:510:200:380:34
10:04
*63
3594Aneta Kaźmierczak13:530:452:214:465:285:567:448:439:5710:4311:3412:2612:4613:2413:53
E75 UKS Orientuś0:451:362:250:420:281:480:591:140:460:510:520:200:380:29
10:29
*63
4575Weronika Cych14:120:482:414:405:255:507:138:189:5511:0111:5112:3812:5913:3914:12
D95 WKS Śląsk0:481:531:590:450:251:231:051:371:060:500:470:210:400:33
5562Dominika Nadolska14:190:582:334:565:426:127:428:4410:2210:5311:5012:4213:0413:4514:19
G27 GKS Luzino0:581:352:230:460:301:301:021:380:310:570:520:220:410:34
6565Justyna Selwon14:231:332:575:015:446:087:298:2410:2010:5011:5112:4413:0413:4414:23
PUKS Młode Orły1:331:242:040:430:241:210:551:560:301:010:530:200:400:39
9:47
*63
7577Katarzyna Galla14:340:402:174:455:295:547:358:3110:2310:5511:4212:3413:1913:5614:34
P58 HKS Azymut0:401:372:280:440:251:410:561:520:320:470:520:450:370:38
9:43
*63
8597Aneta Białkowska14:380:412:124:305:506:117:398:5010:2711:1512:1113:0013:2014:0014:38
E75 UKS Orientuś0:411:312:181:200:211:281:111:370:480:560:490:200:400:38
5:22
*58
9581Katarzyna Mirecka14:510:532:404:515:346:017:348:3710:4511:1812:1913:1013:3414:1314:51
P58 HKS Azymut0:531:472:110:430:271:331:032:080:331:010:510:240:390:38
10583Anastasiia Gert15:010:502:274:525:345:567:438:4110:3611:2312:3613:2413:4614:2615:01
Odessa0:501:372:250:420:221:470:581:550:471:130:480:220:400:35
11600Aleksandra Górczyk15:081:003:035:045:556:207:559:0210:4911:2512:2313:1913:4114:3715:08
D95 WKS Śląsk1:002:032:010:510:251:351:071:470:360:580:560:220:560:31
12573Edyta Wiśniewska15:220:462:204:275:115:347:058:0010:4211:3912:3313:3013:5114:4415:22
G14 UKS Siódemka0:461:342:070:440:231:310:552:420:570:540:570:210:530:38
13558Dominika Bączek15:271:553:285:346:316:598:449:3911:2711:5712:5413:4614:0814:5215:27
K30 WKS Wawel1:551:332:060:570:281:450:551:480:300:570:520:220:440:35
14568Joanna Dudek15:540:492:444:585:456:138:039:0311:1812:1113:2214:2114:4215:1815:54
PUKS Młode Orły0:491:552:140:470:281:501:002:150:531:110:590:210:360:36
15584Barbara Żebrowska16:060:422:245:045:506:208:209:2311:5912:3513:2814:2114:4415:2516:06
UKS Victoria Józefów0:421:422:400:460:302:001:032:360:360:530:530:230:410:41
16564Sandra Sicha16:170:503:565:586:437:108:589:5811:1911:5812:5813:5914:4315:4016:17
G27 GKS Luzino0:503:062:020:450:271:481:001:210:391:001:010:440:570:37
17569Małgorzata Siess16:230:482:245:366:407:018:289:3811:5612:5613:4814:3814:5815:4816:23
E71 UKS Azymut0:481:363:121:040:211:271:102:181:000:520:500:200:500:35
10:49
*63
18599Karolina Golonka16:250:543:015:386:186:408:069:0311:4312:3713:3514:3214:5515:5116:25
K31 UKS Patria, Szkoła P0:542:072:370:400:221:260:572:400:540:580:570:230:560:34
19571Dominika Gadomska16:381:022:525:316:236:568:4610:1312:3113:0213:5614:5915:2416:0516:38
L45 MKS Start1:021:502:390:520:331:501:272:180:310:541:030:250:410:33
20560Märta Berggren16:531:323:246:096:587:279:0510:1012:1812:5814:1415:0915:3316:1516:53
OK Kolmarden1:321:522:450:490:291:381:052:080:401:160:550:240:420:38
21592Agnieszka Banaś17:041:553:365:466:577:228:579:5812:3313:1514:1615:1415:4116:2417:04
E75 UKS Orientuś1:551:412:101:110:251:351:012:350:421:010:580:270:430:40
6:35
*58
22580Katarzyna Kalitka17:150:522:234:515:356:007:388:4211:4912:3714:0615:0115:5416:3317:15
P58 HKS Azymut0:521:312:280:440:251:381:043:070:481:290:550:530:390:42
23557Magda Pipka17:351:093:476:267:177:589:4610:4913:0013:3314:4615:4516:1317:0117:35
G27 GKS Luzino1:092:382:390:510:411:481:032:110:331:130:590:280:480:34
24566Angelika Kuźnicka17:410:562:505:366:286:548:339:5711:3912:5714:3215:4216:0517:0117:41
PUKS Młode Orły0:561:542:460:520:261:391:241:421:181:351:100:230:560:40
25563Dorota Grablowska17:582:073:507:568:429:1710:5811:5613:5014:3015:2316:2016:4317:2117:58
G27 GKS Luzino2:071:434:060:460:351:410:581:540:400:530:570:230:380:37
26598Wiktoria Świech18:000:402:216:217:147:5510:5011:5113:2914:1915:2016:1816:4517:2618:00
E75 UKS Orientuś0:401:414:000:530:412:551:011:380:501:010:580:270:410:34
14:05
*63
27578Joanna Jankowska18:011:053:085:487:017:279:3110:3712:5413:3214:5516:0316:2717:2218:01
D93 MKS Paulinum1:052:032:401:130:262:041:062:170:381:231:080:240:550:39
28589Katarzyna Walczak18:061:042:575:476:407:098:559:5913:3114:0214:5415:5716:2917:2118:06
P35 UKS Arkady1:041:532:500:530:291:461:043:320:310:521:030:320:520:45
29559Małgorzata Rogala18:190:502:384:565:526:208:089:1012:4513:5515:0816:1716:4117:4118:19
N61 UMKS Orkan0:501:482:180:560:281:481:023:351:101:131:090:241:000:38
30579Klaudia Swiniarek18:370:582:455:567:117:409:4210:5213:0213:3814:5316:1216:3917:2718:37
P58 HKS Azymut0:581:473:111:150:292:021:102:100:361:151:190:270:481:10
31595Zuzanna Magierska18:491:373:396:487:388:1110:2711:3214:1514:5115:5317:0517:3118:1818:49
E75 UKS Orientuś1:372:023:090:500:332:161:052:430:361:021:120:260:470:31
32593Joanna Horbaczewska19:432:334:487:138:108:4410:4311:5114:0914:5416:3017:3818:0319:0519:43
E75 UKS Orientuś2:332:152:250:570:341:591:082:180:451:361:080:251:020:38
33574Maja Garmulewicz19:521:383:436:437:488:2410:3811:5214:1515:0517:0118:0418:2619:1119:52
E75 UKS Orientuś1:382:053:001:050:362:141:142:230:501:561:030:220:450:41
34596Lidia Lekan20:010:492:467:338:319:0410:5111:5313:5914:4516:0717:0818:3819:2820:01
L01 UKS Azymut Siedliska0:491:574:470:580:331:471:022:060:461:221:011:300:500:33
35570Karolina Graczyk21:161:213:347:158:208:5311:1612:3215:1415:5617:2718:4019:1420:1421:16
G27 GKS Luzino1:212:133:411:050:332:231:162:420:421:311:130:341:001:02
36576Agata Szostek22:130:573:208:599:5810:3312:1515:3017:2718:0318:5820:0820:3621:3222:13
W87 UNTS0:572:235:390:590:351:423:151:570:360:551:100:280:560:41
37582Marcelina Sikora22:301:313:526:066:577:2712:1213:0817:0518:0719:2120:4421:0821:5722:30
L45 MKS Start1:312:212:140:510:304:450:563:571:021:141:230:240:490:33
38556Izabela Kowal22:510:583:186:308:028:3310:0011:0516:0018:0119:5320:4821:3122:1922:51
R22 UKS Azymut0:582:203:121:320:311:271:054:552:011:520:550:430:480:32
39602Sylwia Naworol23:034:035:489:5711:3412:0613:5515:0117:0417:4819:1120:1021:4022:2623:03
L01 UKS Azymut Siedliska4:031:454:091:370:321:491:062:030:441:230:591:300:460:37
40561Magda Okroj24:493:355:498:038:549:2814:0915:1019:0620:1221:2622:4923:1624:0224:49
G27 GKS Luzino3:352:142:140:510:344:411:013:561:061:141:230:270:460:47
41567Agata Bojka25:481:544:0813:3114:2214:5116:2417:2919:3620:1322:4423:4224:0725:1625:48
G27 GKS Luzino1:542:149:230:510:291:331:052:070:372:310:580:251:090:32
 
586Iga Karbowiaknkl0:452:184:054:485:126:417:338:39-----9:5710:4511:0511:5112:23
D95 WKS Śląsk0:451:331:470:430:241:290:521:061:180:480:200:460:32
9:06
*63
591Joanna Kulasnkl0:562:284:555:446:228:179:17-----10:4611:4012:3312:5413:3414:14
P35 UKS Arkady0:561:322:270:490:381:551:001:290:540:530:210:400:40
10:34
*63
585Weronika Hutsenkonkl0:412:096:067:047:298:579:52-----11:0912:1813:0813:3014:2315:01
D95 WKS Śląsk0:411:283:570:580:251:280:551:171:090:500:220:530:38
11:22
*63
588Maja Morawskaabs-----------------------------------------------------------------
G17 UKS Azymut 45
601Klaudia Plesińskaabs-----------------------------------------------------------------
D93 MKS Paulinum
587Iwona Księżopolskaabs-----------------------------------------------------------------
G17 UKS Azymut 45
 
 
 
W-18 (30)2,7 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(77)3(44)4(62)5(72)6(73)7(55)8(38)9(56)10(40)11(46)12(82)13(47)14(48)
15(49)16(50)17(63)18(100)Meta
 
1610Dominika Kulczycka23:191:122:313:024:155:105:276:359:5610:4814:1515:2916:2519:5520:22
K48 KS Kościelec Chrzanów1:121:190:311:130:550:171:083:210:523:271:140:563:300:27
20:4221:3522:1922:5023:19
0:200:530:440:310:29
2613Edyta Baluta23:431:212:413:154:345:285:446:5210:2111:0714:4616:0117:0620:2020:48
K31 UKS Patria, Szkoła P1:211:200:341:190:540:161:083:290:463:391:151:053:140:28
21:0922:0922:3723:1123:43
0:211:000:280:340:32
3612Małgorzata Szeliga24:411:172:413:144:455:415:557:1211:5112:4216:1417:2818:2421:3622:07
D23 UKS Tukan Iwiny1:171:240:331:310:560:141:174:390:513:321:140:563:120:31
22:2623:2223:4724:1224:41
0:190:560:250:250:29
4623Natalia Ścieszko24:421:122:343:134:425:355:507:0110:0411:1514:4616:0717:1820:4521:15
E75 UKS Orientuś1:121:220:391:290:530:151:113:031:113:311:211:113:270:30
21:3522:3323:4324:1124:4216:58
0:200:581:100:280:31*58
5605Greta Jęśkowiak25:091:523:143:505:135:566:177:2910:4311:4915:3516:5517:5521:2822:01
P58 HKS Azymut1:521:220:361:230:430:211:123:141:063:461:201:003:330:33
22:2223:3524:0424:3425:09
0:211:130:290:300:35
6632Michalina Kantecka25:160:401:572:293:544:354:536:089:2710:3314:4916:1717:1721:4222:15
G14 UKS Siódemka0:401:170:321:250:410:181:153:191:064:161:281:004:250:33
22:3523:4224:0924:3925:16
0:201:070:270:300:37
7626Ewelina Zamojska26:252:053:344:355:536:467:018:2211:2112:2916:3517:5319:0022:1322:44
G14 UKS Siódemka2:051:291:011:180:530:151:212:591:084:061:181:073:130:31
23:0524:3725:0225:5026:25
0:211:320:250:480:35
8618Karin Svensson28:532:213:574:346:097:037:228:5012:1913:3117:4719:1620:2124:4625:15
Finspängs SOK2:211:360:371:350:540:191:283:291:124:161:291:054:250:29
25:3627:1827:4728:1928:53
0:211:420:290:320:34
9611Gabriela Stec28:541:272:563:314:565:385:557:1811:3812:4518:2719:4820:5724:1924:50
D95 WKS Śląsk1:271:290:351:250:420:171:234:201:075:421:211:093:220:31
25:0927:1427:3928:2428:54
0:192:050:250:450:30
10609Anna Donczew29:211:373:123:495:366:246:458:2712:4814:0918:1119:4021:0025:0225:38
D95 WKS Śląsk1:371:350:371:470:480:211:424:211:214:021:291:204:020:36
26:0127:3628:0728:4129:21
0:231:350:310:340:40
11629Natalia Bartczak29:511:393:183:555:196:266:4510:4214:0415:1619:1520:3521:5125:4426:19
E75 UKS Orientuś1:391:390:371:241:070:193:573:221:123:591:201:163:530:35
26:4127:5928:3629:1829:51
0:221:180:370:420:33
12619Tola Zawodnik29:521:453:103:485:116:037:218:4212:0915:0119:5121:1222:1525:4926:25
D78 WKS Oleśniczanka1:451:250:381:230:521:181:213:272:524:501:211:033:340:36
26:4927:5228:1829:0929:5229:11
0:241:030:260:510:43*100
13634Justyna Kuźba29:591:373:103:515:366:256:428:1112:4014:0518:5320:2221:5026:0326:39
G14 UKS Siódemka1:371:330:411:450:490:171:294:291:254:481:291:284:130:36
27:0528:1428:4329:2429:59
0:261:090:290:410:35
14627Katarzyna Tomoń30:342:053:504:256:156:537:098:1712:0913:0718:3219:4722:3427:0727:38
G14 UKS Siódemka2:051:450:351:500:380:161:083:520:585:251:152:474:330:31
27:5829:1129:3430:0430:34
0:201:130:230:300:30
15625Angelika Zamojska30:562:143:334:075:216:166:327:4611:0412:0015:3016:4823:3127:2027:51
G14 UKS Siódemka2:141:190:341:140:550:161:143:180:563:301:186:433:490:31
28:1029:1129:3830:2030:56
0:191:010:270:420:36
16622Beata Urbanowicz31:122:414:174:536:327:277:469:0413:1214:3119:0420:3822:0026:0826:50
W81 UKS OSiR2:411:360:361:390:550:191:184:081:194:331:341:224:080:42
27:1529:1829:5430:3531:12
0:252:030:360:410:37
17614Małgorzata Mól31:160:562:052:435:246:186:368:1115:0016:1320:4122:0823:3327:0827:42
K31 UKS Patria, Szkoła P0:561:090:382:410:540:181:356:491:134:281:271:253:350:34
28:0529:3430:0530:4231:16
0:231:290:310:370:34
18616Paulina Bartosiak31:171:484:034:566:327:197:409:1814:2015:4720:4722:1223:2127:1227:48
W88 WKS Gwardia1:482:150:531:360:470:211:385:021:275:001:251:093:510:36
28:1129:2229:5230:4231:17
0:231:110:300:500:35
19620Josephine Regnell31:282:184:004:426:437:388:059:4013:4715:1220:0421:4122:5127:0927:45
Växjö OK2:181:420:422:010:550:271:354:071:254:521:371:104:180:36
28:0629:2329:5730:4731:28
0:211:170:340:500:41
20621Karolina Hanuszkiewicz32:022:173:524:356:207:538:4710:2014:2415:5620:1521:4823:2227:2528:01
E75 UKS Orientuś2:171:350:431:451:330:541:334:041:324:191:331:344:030:36
28:2629:5930:3131:2632:02
0:251:330:320:550:36
21603Aleksandra Banaś32:322:254:044:546:337:398:3510:0515:0116:1620:5622:3423:4828:0528:42
E75 UKS Orientuś2:251:390:501:391:060:561:304:561:154:401:381:144:170:37
29:0930:3331:0431:4932:32
0:271:240:310:450:43
22631Iwona Skrzypkowska32:522:584:425:297:178:278:4610:4015:2516:3821:2123:1024:4128:4829:26
PUKS Młode Orły2:581:440:471:481:100:191:544:451:134:431:491:314:070:38
29:5331:0531:4032:1432:5224:21
0:271:120:350:340:38*58
23633Zuzanna Kubicka32:531:413:043:365:125:526:077:1917:3718:5422:3623:5325:0228:3629:12
PUKS Młode Orły1:411:230:321:360:400:151:1210:181:173:421:171:093:340:36
29:3330:4731:3432:2432:53
0:211:140:470:500:29
24606Kinga Jędrzejewska34:412:504:184:556:257:158:4110:0316:4218:0222:0523:3925:0329:4130:16
W88 WKS Gwardia2:501:280:371:300:501:261:226:391:204:031:341:244:380:35
30:4332:3733:1734:0534:41
0:271:540:400:480:36
25628Dominika Kubera55:591:413:003:426:117:137:3414:5530:1032:0337:4839:3541:0245:5046:28
W88 WKS Gwardia1:411:190:422:291:020:217:2115:151:535:451:471:274:480:38
46:5448:1454:2955:0355:59
0:261:206:150:340:56
 
615Linnea Östergrennkl1:243:113:535:256:076:288:0111:2914:0118:0219:27-----23:5824:37
Växjö OK1:241:470:421:320:420:211:333:282:324:011:254:310:39
24:5926:0726:3927:1827:5320:25
0:221:080:320:390:35*58
604Sara Jęśkowiaknkl1:303:163:515:316:306:588:2412:3313:4817:5919:29-----24:1024:43
P58 HKS Azymut1:301:460:351:400:590:281:264:091:154:111:304:410:33
25:0626:1326:4127:2328:0320:24
0:231:070:280:420:40*58
617Patrycja Kupniewskankl2:424:194:576:30-----7:409:1312:5214:1418:3920:0521:1924:5425:29
N61 UMKS Orkan2:421:370:381:331:101:333:391:224:251:261:143:350:35
25:5427:0327:3728:1828:547:12
0:251:090:340:410:36*33
874Kamilla Olaussenabs----------------------------------------------------------------------
Fredrikstad SK
--------------------
608Maria Poliszczukabs----------------------------------------------------------------------
D95 WKS Śląsk
--------------------
 
 
 
W-21A (9)1,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(59)3(64)4(52)5(71)6(44)7(57)8(80)9(40)10(82)11(83)12(78)13(50)14(100)
Meta
 
1636Karolina Majewska16:490:552:363:194:194:445:418:159:2910:1111:4612:1413:0315:3816:09
P69 WKS Grunwald0:551:410:431:000:250:572:341:140:421:350:280:492:350:31
16:49
0:40
2637Patrycja Patejko18:100:482:182:543:554:185:177:559:129:4612:4613:1214:0416:5217:25
W88 WKS Gwardia0:481:300:361:010:230:592:381:170:343:000:260:522:480:33
18:10
0:45
3635Anna Dusza18:340:492:153:234:344:586:008:079:249:5712:3313:0914:0417:1217:48
W87 UNTS0:491:261:081:110:241:022:071:170:332:360:360:553:080:36
18:34
0:46
4641Anna Josefsson19:231:243:394:205:285:506:569:2110:4011:2012:3513:0213:5918:0818:44
Kalmar OK1:242:150:411:080:221:062:251:190:401:150:270:574:090:36
19:23
0:39
5644Emma Axelsson20:351:273:144:185:496:127:269:4111:0311:4514:4815:2216:1419:2219:55
Göteborg-Majorna OK1:271:471:041:310:231:142:151:220:423:030:340:523:080:33
20:35
0:40
6643Annika Emander21:271:125:095:567:137:418:4711:0112:2212:5515:2116:0516:5819:4320:50
Stigmännen Karlshamns OK1:123:570:471:170:281:062:141:210:332:260:440:532:451:07
21:27
0:37
7639Justyna Zbroja-Nowak23:061:596:357:168:278:5310:1012:1613:4214:1515:3216:4017:3721:4522:21
P69 WKS Grunwald1:594:360:411:110:261:172:061:260:331:171:080:574:080:36
23:06
0:45
8640Agata Michałowska32:341:163:324:135:496:158:2313:1116:2816:5720:1320:5622:0431:0631:42
N61 UMKS Orkan1:162:160:411:360:262:084:483:170:293:160:431:089:020:36
32:34
0:52
 
642Liuba Kovyravaabs----------------------------------------------------------------------
Vityaz
 
 
 
W-21E (69)2,7 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(77)3(44)4(62)5(72)6(73)7(55)8(38)9(56)10(40)11(46)12(82)13(47)14(48)
15(49)16(50)17(63)18(100)Meta
 
1697Daria Lajn20:341:072:202:544:064:445:036:108:499:3312:4613:5414:5417:3418:01
E71 UKS Azymut1:071:130:341:120:380:191:072:390:443:131:081:002:400:27
18:1719:1119:3320:0320:34
0:160:540:220:300:31
2676Julia Blomquist21:121:122:283:004:175:045:226:529:2010:0813:1614:2815:2418:1518:44
Ooh Aah GBR1:121:160:321:170:470:181:302:280:483:081:120:562:510:29
19:0019:5220:1520:4121:12
0:160:520:230:260:31
3684Ausrine Kutkaite21:321:163:193:505:015:466:017:119:3910:2613:3414:4215:4018:3018:57
OK Medeina1:162:030:311:110:450:151:102:280:473:081:080:582:500:27
19:1820:1120:3320:5821:32
0:210:530:220:250:34
4649Maren Jansson Haverstad21:481:092:343:064:204:565:136:258:589:4113:0714:2115:1718:5019:17
Konnerud IL1:091:250:321:140:360:171:122:330:433:261:140:563:330:27
19:3420:3120:5321:1821:48
0:170:570:220:250:30
5646Carlotta Scalet21:491:222:413:134:275:135:266:379:1110:0413:1914:3215:2418:3619:04
ITA-national team1:221:190:321:140:460:131:112:340:533:151:130:523:120:28
19:2120:1520:3721:0321:49
0:170:540:220:260:46
6694Linnea Lidström21:571:152:313:024:155:145:306:409:2810:2913:4715:0316:0018:5319:23
OK Kolmarden1:151:160:311:130:590:161:102:481:013:181:160:572:530:30
19:4020:3320:5421:2521:57
0:170:530:210:310:32
7719Anna Forsberg22:161:202:343:064:195:005:166:349:0910:0513:3114:5015:5819:0019:28
OK Kolmarden1:201:140:321:130:410:161:182:350:563:261:191:083:020:28
19:4620:4921:1221:4022:1615:38
0:181:030:230:280:36*58
8675Charlotte Watson22:291:172:363:114:245:015:206:309:1010:0413:2815:0816:2119:2419:53
Ooh Aah GBR1:171:190:351:130:370:191:102:400:543:241:401:133:030:29
20:1121:0521:2921:5622:2915:54
0:180:540:240:270:33*58
9672Anna Górnicka-Antonowicz22:461:162:413:134:265:135:276:309:3510:4614:2015:3316:3919:4020:09
W87 UNTS1:161:250:321:130:470:141:033:051:113:341:131:063:010:29
20:2621:2321:4522:1422:46
0:170:570:220:290:32
10654Therese Haare22:472:003:183:515:146:026:227:3510:0911:0014:1515:3016:2619:3420:04
Konnerud IL2:001:180:331:230:480:201:132:340:513:151:150:563:080:30
20:2321:2121:4522:1422:47
0:190:580:240:290:33
11681Emily Kemp22:551:232:403:184:355:205:376:469:2010:2014:0115:2316:2519:4420:12
CANADA JUNIOR TEAM1:231:170:381:170:450:171:092:341:003:411:221:023:190:28
20:2921:2621:5222:2522:55
0:170:570:260:330:30
12669Sini Pekkala23:131:162:393:124:345:175:376:529:4410:3914:0115:1316:2219:3420:06
Espoon Suunta1:161:230:331:220:430:201:152:520:553:221:121:093:120:32
20:2421:2421:4822:3523:13
0:181:000:240:470:38
13657Ewa Gwóźdź23:161:132:373:084:234:595:156:249:2410:1413:4315:0216:0419:5620:25
E75 UKS Orientuś1:131:240:311:150:360:161:093:000:503:291:191:023:520:29
20:4521:4422:0822:4123:16
0:200:590:240:330:35
14689Christina Bogomiagkova23:172:093:314:045:216:026:187:2210:3011:2614:4715:5916:5720:0620:35
Odessa2:091:220:331:170:410:161:043:080:563:211:120:583:090:29
20:5421:5422:1922:4723:17
0:191:000:250:280:30
15687Emilie Backscheider23:181:322:563:294:525:335:537:0710:1011:1214:4115:5316:5220:0120:30
FRENCH JUNIOR TEAM1:321:240:331:230:410:201:143:031:023:291:120:593:090:29
20:4921:4922:1622:4423:18
0:191:000:270:280:34
16671Laura Ramstein23:241:112:353:084:315:085:256:3510:1711:1114:3215:4316:4420:1920:47
Austrian Team1:111:240:331:230:370:171:103:420:543:211:111:013:350:28
21:0522:0522:2822:5323:24
0:181:000:230:250:31
17688Anna Koconka23:252:464:064:385:526:467:028:0710:5111:3915:0016:1317:1020:0720:36
D95 WKS Śląsk2:461:200:321:140:540:161:052:440:483:211:130:572:570:29
20:5521:5222:2022:5423:25
0:190:570:280:340:31
18673Julia Bauer23:312:353:504:235:396:286:457:5210:1911:1614:5716:1817:2520:1920:46
Austrian Team2:351:150:331:160:490:171:072:270:573:411:211:072:540:27
21:0321:5722:3123:0023:31
0:170:540:340:290:31
19663Claire Sandevoir23:331:503:103:424:585:506:077:2710:2811:2315:0016:1217:1920:1420:42
FRENCH JUNIOR TEAM1:501:200:321:160:520:171:203:010:553:371:121:072:550:28
21:0121:5622:2122:5923:3316:57
0:190:550:250:380:34*58
20705Julia Koziołek23:401:252:483:204:395:215:386:5010:0510:5614:3715:4816:5619:5620:25
D95 WKS Śląsk1:251:230:321:190:420:171:123:150:513:411:111:083:000:29
20:4321:5822:2223:0923:40
0:181:150:240:470:31
21711Viola Zagonel24:251:302:503:234:455:335:517:1310:2211:4615:1016:2917:3720:5121:21
ITA-national team1:301:200:331:220:480:181:223:091:243:241:191:083:140:30
21:4022:5223:1623:5224:25
0:191:120:240:360:33
22647Ance Rusova24:321:212:443:184:375:295:466:5610:2111:1615:1316:3217:4721:1321:43
Latvian Junior Team1:211:230:341:190:520:171:103:250:553:571:191:153:260:30
22:0323:0123:2524:0324:3217:21
0:200:580:240:380:29*58
23659Anna Reinhardt24:331:212:433:154:365:245:407:3010:1511:5615:4016:5618:0221:3122:00
E75 UKS Orientuś1:211:220:321:210:480:161:502:451:413:441:161:063:290:29
22:1823:1323:3524:0324:33
0:180:550:220:280:30
24652Madara Freimane24:381:202:393:124:305:135:317:0310:2611:5715:4717:0318:0821:2021:50
Latvian Junior Team1:201:190:331:180:430:181:323:231:313:501:161:053:120:30
22:0923:0723:3424:0424:3817:51
0:190:580:270:300:34*58
25877Barbara Bączek - Motała24:462:023:354:125:326:286:447:4810:4011:4515:2616:4617:5021:0521:37
K30 WKS Wawel2:021:330:371:200:560:161:042:521:053:411:201:043:150:32
21:5823:0323:2824:0524:46
0:211:050:250:370:41
26662Fanny Roche24:581:182:403:124:375:205:436:5911:3512:3716:0417:2218:3121:4322:13
FRENCH JUNIOR TEAM1:181:220:321:250:430:231:164:361:023:271:181:093:120:30
22:3223:3123:5524:2624:58
0:190:590:240:310:32
27720Maria Pabich25:151:202:473:224:465:265:517:1210:1411:2515:1216:2717:4221:3522:08
E71 UKS Azymut1:201:270:351:240:400:251:213:021:113:471:151:153:530:33
22:2623:2723:5124:3825:1517:17
0:181:010:240:470:37*58
28645Weronika Machowska25:182:193:414:165:396:226:428:2311:0212:0716:0317:2218:2821:5722:29
W81 UKS OSiR2:191:220:351:230:430:201:412:391:053:561:191:063:290:32
22:4823:5124:1624:4625:18
0:191:030:250:300:32
29718Johanna Schmidt25:231:323:003:344:585:456:037:2310:3211:3515:4717:1118:2021:4822:20
SSV Planeta Radebeul1:321:280:341:240:470:181:203:091:034:121:241:093:280:32
22:3923:5024:1724:4925:23
0:191:110:270:320:34
30710Amanda Ziliske25:272:223:464:215:436:387:138:2811:2512:1616:0517:4318:4822:1122:42
Latvian Junior Team2:221:240:351:220:550:351:152:570:513:491:381:053:230:31
23:0224:0224:2824:5525:27
0:201:000:260:270:32
31713Luzia Curzio25:521:132:413:184:465:365:547:2611:1812:2016:0717:3218:3522:0022:33
ITA-national team1:131:280:371:280:500:181:323:521:023:471:251:033:250:33
22:5424:0624:3225:1625:52
0:211:120:260:440:36
32651Katarzyna Dyzio26:262:103:374:165:576:527:178:5712:2713:4417:1218:2719:2522:5223:24
K30 WKS Wawel2:101:270:391:410:550:251:403:301:173:281:150:583:270:32
23:4324:4525:2125:5126:26
0:191:020:360:300:35
33721Maria Maj-Roksz26:352:263:564:295:496:377:299:0813:2114:3718:2219:4820:5423:3524:06
G14 UKS Siódemka2:261:300:331:200:480:521:394:131:163:451:261:062:410:31
24:2425:1525:3726:0426:35
0:180:510:220:270:31
34656Amelia Ewiak26:361:253:033:415:066:006:217:3011:3613:0216:5318:3419:4023:2723:55
E75 UKS Orientuś1:251:380:381:250:540:211:094:061:263:511:411:063:470:28
24:1325:1325:3726:0326:36
0:181:000:240:260:33
35682Katarina Lindén27:041:383:194:105:416:336:548:2311:4312:3816:4818:1519:1823:0423:41
Växjö OK1:381:410:511:310:520:211:293:200:554:101:271:033:460:37
24:0325:1225:4226:2027:04
0:221:090:300:380:44
36664Aldona Krzystanek27:261:303:133:475:095:596:197:3611:5614:0417:5619:1520:1423:3224:04
K30 WKS Wawel1:301:430:341:220:500:201:174:202:083:521:190:593:180:32
24:2325:2326:2126:5027:26
0:191:000:580:290:36
36655Alicja Ewiak27:261:282:523:315:005:436:027:1812:2813:3217:3318:5520:1123:2724:01
E75 UKS Orientuś1:281:240:391:290:430:191:165:101:044:011:221:163:160:34
24:2025:2126:0826:4827:26
0:191:010:470:400:38
38706Katarzyna Fitrzyk27:381:443:113:465:166:116:307:5111:1812:4016:5718:2319:3823:3024:09
K31 UKS Patria, Szkoła P1:441:270:351:300:550:191:213:271:224:171:261:153:520:39
24:3425:4826:1827:0127:38
0:251:140:300:430:37
39650Anna Filaber27:401:333:053:415:176:086:268:0611:5114:0517:5019:1020:3224:0324:37
W87 UNTS1:331:320:361:360:510:181:403:452:143:451:201:223:310:34
25:0026:0326:3127:0927:40
0:231:030:280:380:31
40699Beata Nowak28:401:523:184:195:406:228:029:1812:2213:2019:1120:3521:4325:1625:48
G17 UKS Azymut 451:521:261:011:210:421:401:163:040:585:511:241:083:330:32
26:0827:0627:2928:0828:40
0:200:580:230:390:32
41708Marta Majchrzak28:541:453:133:496:177:167:338:4813:2914:2518:2220:0421:2625:2025:50
E71 UKS Azymut1:451:280:362:280:590:171:154:410:563:571:421:223:540:30
26:1227:1627:5028:1828:54
0:221:040:340:280:36
42722Sara Forsberg29:052:053:444:246:067:047:238:5812:2213:3618:0219:3420:5224:5825:34
OK Kolmarden2:051:390:401:420:580:191:353:241:144:261:321:184:060:36
25:5527:0727:3628:2529:05
0:211:120:290:490:40
43716Katarzyna Proga29:182:063:434:195:486:356:558:2012:2113:4818:1019:4621:0125:0825:48
E75 UKS Orientuś2:061:370:361:290:470:201:254:011:274:221:361:154:070:40
26:1127:2127:5028:3729:18
0:231:100:290:470:41
44691Kinga Mikowska29:343:185:166:017:228:028:329:5114:1215:1019:4521:1222:2825:5426:28
N61 UMKS Orkan3:181:580:451:210:400:301:194:210:584:351:271:163:260:34
26:5027:5528:2228:5629:3422:04
0:221:050:270:340:38*58
45670Małgorzata Biniecka30:041:253:013:405:075:597:228:5313:4615:1119:4921:1522:3626:1126:46
E71 UKS Azymut1:251:360:391:270:521:231:314:531:254:381:261:213:350:35
27:0728:1528:4629:3230:04
0:211:080:310:460:32
46712Claudia Zanetel30:221:503:143:487:218:128:3410:0015:2317:1320:4922:1523:2326:4227:20
ITA-national team1:501:240:343:330:510:221:265:231:503:361:261:083:190:38
27:3928:3929:0629:4430:22
0:191:000:270:380:38
47648Katarzyna Mazur30:272:163:424:225:567:087:288:5512:5714:3919:0520:4922:1726:2327:03
E71 UKS Azymut2:161:260:401:341:120:201:274:021:424:261:441:284:060:40
27:2528:3429:0529:4930:27
0:221:090:310:440:38
48695Wioletta Konkol-Klimczak30:342:253:504:245:476:336:487:5612:3914:1820:5322:4123:5127:0427:33
G14 UKS Siódemka2:251:250:341:230:460:151:084:431:396:351:481:103:130:29
27:5329:0229:3329:5930:34
0:201:090:310:260:35
49683Anna Baluta30:542:424:114:467:198:318:489:5914:2015:2419:2321:0822:3026:4527:21
K31 UKS Patria, Szkoła P2:421:290:352:331:120:171:114:211:043:591:451:224:150:36
27:4428:5129:2130:1030:5422:03
0:231:070:300:490:44*58
50667Natalia Najman31:021:503:113:455:015:456:017:0610:5211:4721:1022:2923:3227:1927:50
W88 WKS Gwardia1:501:210:341:160:440:161:053:460:559:231:191:033:470:31
28:0929:2329:4930:2531:02
0:191:140:260:360:37
51709Ewa Maj- Płotka31:236:287:588:309:5610:4211:3213:1817:2318:4022:2323:4724:5627:5428:22
G14 UKS Siódemka6:281:300:321:260:460:501:464:051:173:431:241:092:580:28
28:4129:3630:0130:5131:23
0:190:550:250:500:32
52693Olga Kwiatkowska31:272:123:594:386:217:218:039:4613:2614:3119:3421:1222:3926:5327:31
PUKS Młode Orły2:121:470:391:431:000:421:433:401:055:031:381:274:140:38
27:5729:2330:0030:4531:27
0:261:260:370:450:42
53714Małgorzata Chmielecka32:082:073:434:205:526:557:179:1713:0014:5220:0721:3722:5527:3028:06
E75 UKS Orientuś2:071:360:371:321:030:222:003:431:525:151:301:184:350:36
28:2830:1430:4431:2832:08
0:221:460:300:440:40
54696Marta Kozieł32:132:384:265:108:259:5210:0911:3215:2416:5221:2122:5524:2027:5428:27
G14 UKS Siódemka2:381:480:443:151:270:171:233:521:284:291:341:253:340:33
28:4730:2630:5331:4132:13
0:201:390:270:480:32
55680Justyna Tynelska32:586:448:148:4711:2312:1812:3513:4217:4618:5923:0624:1925:1529:0729:36
W87 UNTS6:441:300:332:360:550:171:074:041:134:071:130:563:520:29
29:5531:1831:4132:2932:58
0:191:230:230:480:29
56715Eva Maguire33:011:553:404:205:539:109:2410:5215:3616:4421:3923:1124:3528:5529:35
E75 UKS Orientuś1:551:450:401:333:170:141:284:441:084:551:321:244:200:40
29:5831:1031:4432:2533:017:16
0:231:120:340:410:36*73
57653Monika Marcinkiewicz-Kajzer47:4918:4320:2621:1423:4224:2924:4926:2930:5432:0636:3338:0439:2243:3244:09
PUKS Młode Orły18:431:430:482:280:470:201:404:251:124:271:311:184:100:37
44:3045:4546:4847:1847:49
0:211:151:030:300:31
 
703Hanna Wiśniewskankl1:443:003:324:495:285:446:5210:1111:0414:0715:13-----18:3118:57
D95 WKS Śląsk1:441:160:321:170:390:161:083:190:533:031:063:180:26
19:1420:0320:2421:0021:3315:54
0:170:490:210:360:33*58
723Marlena Wielebankl1:182:313:024:164:555:336:389:2610:3814:1215:24-----19:0919:39
G14 UKS Siódemka1:181:130:311:140:390:381:052:481:123:341:123:450:30
20:0320:5521:1921:4522:1616:10
0:240:520:240:260:31*58
668Anna Simkovicsnkl2:023:234:025:276:056:237:3110:0711:1814:4415:52-----20:1520:42
Austrian Team2:021:210:391:250:380:181:082:361:113:261:084:230:27
20:5922:0422:2722:5323:2216:41
0:171:050:230:260:29*58
660Isia Bassetnkl1:132:313:045:336:106:307:4910:5111:4115:3616:4817:44-----20:54
FRENCH JUNIOR TEAM1:131:180:332:290:370:201:193:020:503:551:120:563:10
21:1222:1122:3623:0223:34
0:180:590:250:260:32
704Agata Karwatkankl1:192:453:184:385:195:417:1311:4313:0016:3917:56-----22:0822:40
D95 WKS Śląsk1:191:260:331:200:410:221:324:301:173:391:174:120:32
23:0824:1224:3725:3026:1018:43
0:281:040:250:530:40*58
665Lilianna Biederman Etterlenkl2:053:364:095:276:117:088:4112:4113:5917:2818:49-----23:2423:57
K30 WKS Wawel2:051:310:331:180:440:571:334:001:183:291:214:350:33
24:1725:2025:4526:2227:0019:35
0:201:030:250:370:38*58
661Silje Uhlen Maursetnkl2:564:505:307:097:548:169:4012:4913:5017:3819:05-----23:4524:18
As-UMB Orientering2:561:540:401:390:450:221:243:091:013:481:274:400:33
24:3725:4126:0826:4127:2819:56
0:191:040:270:330:47*58
685Oda Wennemoabs----------------------------------------------------------------------
Raumar orientering
--------------------
692Ingjerd Myhreabs----------------------------------------------------------------------
Kongsberg O-lag
--------------------
717Charlotte Lindkvistabs----------------------------------------------------------------------
Leksands OK
--------------------
674Viola Petrovskayaabs----------------------------------------------------------------------
W87 UNTS
--------------------
666Marta Trojeckaabs----------------------------------------------------------------------
W88 WKS Gwardia
--------------------
 
 
 
W-35-40 (15)1,8 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(44)3(43)4(45)5(69)6(71)7(75)8(84)9(79)10(85)11(47)12(100)Meta
 
1735Jenny Röjgard11:281:022:323:023:244:124:365:378:279:029:2310:2210:4711:28
OK Kolmarden1:021:300:300:220:480:241:012:500:350:210:590:250:41
2737Annika Ericsson12:010:532:313:023:244:174:425:538:559:339:5510:5711:2112:01
Växjö OK0:531:380:310:220:530:251:113:020:380:221:020:240:40
3733Mariola Wołowczyk13:141:002:443:203:454:495:196:2910:0410:4511:1512:1312:3713:14
W87 UNTS1:001:440:360:251:040:301:103:350:410:300:580:240:37
4734Sofia Westerberg13:210:492:353:093:324:365:046:1510:1010:4811:1512:1712:4113:21
OK Kolmarden0:491:460:340:231:040:281:113:550:380:271:020:240:40
5729Gunilla Karlsson13:320:472:242:583:234:194:496:0310:1610:5511:1912:2412:5013:32
Växjö OK0:471:370:340:250:560:301:144:130:390:241:050:260:42
6731Annica Berggren13:350:502:393:083:305:335:527:4410:4111:2111:4212:3512:5813:35
OK Kolmarden0:501:490:290:222:030:191:522:570:400:210:530:230:37
7732Barbara Nowak13:380:422:172:503:144:094:397:0110:3011:0811:4012:4113:0313:38
P58 HKS Azymut0:421:350:330:240:550:302:223:290:380:321:010:220:35
8727Lena Regnell13:541:113:053:414:105:165:457:0610:4111:2411:4812:5213:1713:54
Växjö OK1:111:540:360:291:060:291:213:350:430:241:040:250:37
9726Lidia Baksalary14:031:273:153:514:155:155:426:5510:5111:3612:0313:0313:2914:03
P40 LKO1:271:480:360:241:000:271:133:560:450:271:000:260:34
10725Olga Naugolnova14:370:572:523:293:575:065:376:5711:0611:5112:1713:2613:5414:37
Kaliningrad0:571:550:370:281:090:311:204:090:450:261:090:280:43
11724Natalia Toom15:300:592:573:434:095:245:547:1911:4712:3513:0414:1814:4815:30
Kaliningrad0:591:580:460:261:150:301:254:280:480:291:140:300:42
12851Magdalena Wańczyk15:542:204:134:465:126:076:348:1011:5813:2013:4214:4615:1115:54
UOLKA Ostrów Mazowiecka2:201:530:330:260:550:271:363:481:220:221:040:250:43
13736Anette Johansson17:431:043:093:574:256:377:088:5512:5814:2714:5716:2016:5117:43
OK Kolmarden1:042:050:480:282:120:311:474:031:290:301:230:310:52
14728Josabeth Hultberg17:541:073:173:584:526:086:438:1813:4014:4315:1216:2217:0417:54
OK Kolmarden1:072:100:410:541:160:351:355:221:030:291:100:420:50
15730Tatyana Vasilyeva20:192:324:535:376:097:298:059:5415:4416:4117:1118:4419:1620:19
Kaliningrad2:322:210:440:321:200:361:495:500:570:301:330:321:03
 
 
 
W-45 (8)1,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(62)3(34)4(76)5(43)6(45)7(44)8(78)9(41)10(85)11(79)12(100)Meta
 
1742Joanna Parfianowicz12:140:581:282:083:284:505:165:387:509:1610:2910:5511:3012:14
W87 UNTS0:580:300:401:201:220:260:222:121:261:130:260:350:44
2739Britt-Mari Bengtsson12:551:101:382:223:415:075:325:548:2610:0011:1011:3512:0912:55
FK Asen1:100:280:441:191:260:250:222:321:341:100:250:340:46
3741Ingela Andersson13:252:312:523:384:566:136:407:059:0410:4111:4912:1212:4513:25
Lunds OK2:310:210:461:181:170:270:251:591:371:080:230:330:40
4745Ingrid Svensson13:381:031:262:133:335:055:466:108:4210:2511:4212:1512:5113:38
Finspängs SOK1:030:230:471:201:320:410:242:321:431:170:330:360:47
5740Irena Morawska13:391:111:372:203:284:465:115:328:5510:2811:3412:3113:0113:39
G17 UKS Azymut 451:110:260:431:081:180:250:213:231:331:060:570:300:38
6738Svetlana Popkova13:491:302:163:024:335:566:226:449:0410:4712:0212:3713:0713:49
Kaliningrad1:300:460:461:311:230:260:222:201:431:150:350:300:42
7744Marie Hakansson14:321:151:422:303:555:135:476:138:4511:4612:5313:1613:4914:32
OK Kolmarden1:150:270:481:251:180:340:262:323:011:070:230:330:43
8743Urszula Czerkawska15:112:343:013:535:196:457:147:409:5812:0813:2613:5214:2815:11
S22 MUKS Gliwice2:340:270:521:261:260:290:262:182:101:180:260:360:43
 
 
 
W-50 (16)1,6 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(62)3(34)4(76)5(78)6(58)7(83)8(57)9(40)10(84)11(79)12(100)Meta
 
1750Lisel Arvidsson10:440:561:161:502:494:135:015:186:078:069:029:3810:0610:44
Växjö OK0:560:200:340:591:240:480:170:491:590:560:360:280:38
2758Marina Movko12:010:581:192:013:164:485:476:077:048:4810:0310:4311:1612:01
Kaliningrad0:580:210:421:151:320:590:200:571:441:150:400:330:45
3754Halina Biziuk12:361:071:362:243:475:226:236:447:469:3110:4411:2611:5512:36
N61 UMKS Orkan1:070:290:481:231:351:010:211:021:451:130:420:290:41
4747Danuta Mikielska13:161:191:442:243:375:326:457:078:089:5811:1812:0312:4113:16
N61 UMKS Orkan1:190:250:401:131:551:130:221:011:501:200:450:380:35
5749Ann-Christine Nero13:211:512:142:493:585:316:276:558:3210:2411:3312:1312:4313:21
Ronneby OK1:510:230:351:091:330:560:281:371:521:090:400:300:38
6752Eva Eklund13:371:071:452:303:595:376:457:068:2510:4011:5212:2813:0013:37
Växjö OK1:070:380:451:291:381:080:211:192:151:120:360:320:37
7762Barbro Fyrman13:581:031:332:193:385:376:437:098:2410:2711:4412:3013:1013:58
Växjö OK1:030:300:461:191:591:060:261:152:031:170:460:400:48
8761Yvonne Jonsson14:472:162:373:154:306:117:097:288:2811:1812:4313:2714:0214:47
Växjö OK2:160:210:381:151:410:580:191:002:501:250:440:350:45
9755Helen Glännefors16:001:132:223:154:406:467:568:249:3412:2813:4914:3915:1616:00
Söders SOL Tyresö1:131:090:531:252:061:100:281:102:541:210:500:370:44
10748Jolanta Mazurkiewicz16:031:201:512:434:066:047:058:069:0711:1313:5214:4115:2016:03
E75 UKS Orientuś1:200:310:521:231:581:011:011:012:062:390:490:390:43
11759Bogna Wróblewska16:131:151:412:334:317:108:328:5610:1312:2713:4914:4115:2316:13
OK!Sport1:150:260:521:582:391:220:241:172:141:220:520:420:50
12751Marie Malmberg17:553:073:524:396:078:409:4710:1011:2014:4515:5516:3617:1117:55
Kvarnsvedens GOIF OK3:070:450:471:282:331:070:231:103:251:100:410:350:44
13760Görel Skoog18:521:312:053:125:007:309:019:2811:0013:4615:2916:3717:3218:52
Växjö OK1:310:341:071:482:301:310:271:322:461:431:080:551:20
14756Elena Mirochnichenko23:175:305:536:348:1411:2913:1814:0815:4618:5620:3521:4522:2623:17
Kaliningrad5:300:230:411:403:151:490:501:383:101:391:100:410:51
3:20
*62
 
753Elizete Erikssonnkl------------------------------------------------------------
Växjö OK
757Elena Solovevaabs------------------------------------------------------------
Kaliningrad
 
 
 
W-55 (8)1,5 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(69)2(71)3(43)4(78)5(81)6(83)7(65)8(70)9(47)10(100)Meta
 
1768Helga Haverstad11:551:081:402:444:365:115:378:3910:0510:5411:1811:55
Lierbygda O-lag1:080:321:041:520:350:263:021:260:490:240:37
2770Ulla Engelby13:021:151:442:575:075:436:169:4411:1111:5812:2213:02
Pan-Kristianstad1:150:291:132:100:360:333:281:270:470:240:40
3764Regina Łuńska15:461:482:314:006:327:137:4411:3113:3414:3314:5915:46
N61 UMKS Orkan1:480:431:292:320:410:313:472:030:590:260:47
4765Małgorzata Czabańska16:132:262:564:347:097:528:2412:0414:0514:5915:2716:13
G17 UKS Azymut 452:260:301:382:350:430:323:402:010:540:280:46
5763Ewa Lewoń16:532:523:244:517:548:449:3812:3214:3315:4716:1216:53
N61 UMKS Orkan2:520:321:273:030:500:542:542:011:140:250:41
6769Alla Asylova17:002:543:285:047:348:168:4712:4014:4615:4116:1017:00
Kaliningrad2:540:341:362:300:420:313:532:060:550:290:50
7766Natalia Lazareva20:112:243:064:518:209:169:5415:2517:2718:4119:1520:11
Kaliningrad2:240:421:453:290:560:385:312:021:140:340:56
8767Ann-Helen Linnersjö29:066:467:178:5718:1219:0419:4724:4326:4827:5028:1829:06
OK Orion6:460:311:409:150:520:434:562:051:020:280:48
 
 
 
W-60 (14)1,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(61)3(43)4(42)5(58)6(83)7(80)8(86)9(100)Meta
 
1773Maria Nordwall10:580:571:222:174:265:175:388:029:4510:1810:58
OK Kolmarden0:570:250:552:090:510:212:241:430:330:40
2777Bigge Bengtsson11:251:061:342:395:416:356:578:4010:0410:4411:2510:46
Stigmännen Karlshamns OK1:060:281:053:020:540:221:431:240:400:41*100
3784Monika Pahlstorp11:381:231:513:005:456:447:038:4810:1810:5611:38
Emmaboda Verda OK1:230:281:092:450:590:191:451:300:380:42
4775Lisbeth Carlsson12:581:322:063:206:037:117:3410:0011:2512:0912:58
Vaggeryds SOK1:320:341:142:431:080:232:261:250:440:49
5774Ingrid Salomonsson13:171:151:472:595:436:537:159:2311:4012:2513:17
Skaneslattens OL1:150:321:122:441:100:222:082:170:450:52
6776Alla Toropilina13:381:231:583:106:217:288:0110:2111:5412:4313:38
Kaliningrad1:230:351:123:111:070:332:201:330:490:55
7781Ulla-Britt Karlsson14:001:191:513:266:498:058:2910:4612:2113:0514:00
Växjö OK1:190:321:353:231:160:242:171:350:440:55
8778Lisa Kumlin14:191:121:472:537:258:258:4811:1412:4513:2814:19
Växjö OK1:120:351:064:321:000:232:261:310:430:51
9772Margareta Sjöberg14:431:261:583:136:087:167:4110:1512:5513:4314:43
Lunds OK1:260:321:152:551:080:252:342:400:481:00
10783Ann-Kristin Lenander15:091:312:093:537:068:148:5011:3713:2114:1415:09
Växjö OK1:310:381:443:131:080:362:471:440:530:55
11780Karin Lindqvist15:551:302:123:426:558:319:0512:0813:5914:5515:558:08
Växjö OK1:300:421:303:131:360:343:031:510:561:00*82
12771Karin Bergman16:061:201:593:148:399:4110:0912:3014:1415:1116:06
Lunds OK1:200:391:155:251:020:282:211:440:570:55
13779Eivor Nydahl23:312:514:176:0010:3513:4414:3217:3821:1922:2823:31
Stigmännen Karlshamns OK2:511:261:434:353:090:483:063:411:091:03
14782Gun-Britt Fransson23:371:091:442:4517:2718:2418:4820:5322:0922:5423:37
Emmaboda Verda OK1:090:351:0114:420:570:242:051:160:450:43
 
 
 
W-65 (10)1,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(61)3(43)4(42)5(58)6(83)7(80)8(86)9(100)Meta
 
1789Britt Forsell Pirozzi12:161:051:353:006:047:167:389:3110:4911:3212:16
Lunds OK1:050:301:253:041:120:221:531:180:430:44
2791Kaarina Voudinmäki13:361:101:442:587:088:198:4010:3212:0112:4313:36
Mulsjö SOK1:100:341:144:101:110:211:521:290:420:53
3785Berit Byström13:551:051:472:546:467:508:1310:4812:1913:0513:55
OK Virdarna1:050:421:073:521:040:232:351:310:460:50
4794Torill Svendsen14:091:111:412:475:506:527:159:2412:2713:1414:09
Lunds OK1:110:301:063:031:020:232:093:030:470:55
5788Gullevi Svensson14:291:181:533:078:119:219:4511:3012:5513:3814:29
Ronneby OK1:180:351:145:041:100:241:451:250:430:51
6787Ann-Marie Persson14:302:122:554:056:588:138:4211:1012:5613:4014:30
Växjö OK2:120:431:102:531:150:292:281:460:440:50
7792Elisabeth Kimell14:391:141:533:266:428:238:4611:1013:0213:4914:39
Gotlands Bro OK1:140:391:333:161:410:232:241:520:470:50
8790Gunilla Grönblad15:301:362:173:597:298:499:1412:0813:4614:3415:30
Harlovs IF1:360:411:423:301:200:252:541:380:480:56
9793Astrid Johannesson15:551:172:165:068:549:5710:2012:3114:1515:0315:55
Helsingborgs SOK1:170:592:503:481:030:232:111:440:480:52
10786Gunilla Lagerlöf25:203:475:007:0812:0215:3216:0420:0822:3523:5725:20
Stigmännen Karlshamns OK3:471:132:084:543:300:324:042:271:221:23
 
 
 
W-70 (2)1,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(61)3(43)4(42)5(58)6(83)7(80)8(86)9(100)Meta
 
1795Britt Axelsson17:451:332:113:356:578:138:4912:0216:1717:0917:45
Kalmar OK1:330:381:243:221:160:363:134:150:520:36
2796Barbro Hugosson30:321:182:023:1921:2122:4224:0126:2428:0829:4130:32
Lunds OK1:180:441:1718:021:211:192:231:441:330:51
 
 
 
W-75-80 (2)1,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(61)3(43)4(42)5(58)6(83)7(80)8(86)9(100)Meta
 
1797Laila Malmqvist20:393:003:395:1311:0212:2712:5816:2618:2719:2720:39
Växjö OK3:000:391:345:491:250:313:282:011:001:12
2798Helena Zielczyńska44:3320:4721:3723:5630:5933:0433:4637:0641:4943:1244:33
A-To-My20:470:502:197:032:050:423:204:431:231:21
 
 
 
OPEN1 (25)1,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(61)3(69)4(71)5(76)6(54)7(65)8(70)9(79)10(85)11(84)12(86)13(100)Meta
 
1920Karol Kalsztein9:210:501:111:361:582:493:184:365:547:027:237:488:108:449:21
PKO Harpagan0:500:210:250:220:510:291:181:181:080:210:250:220:340:37
2919Tymoteusz Pieczka10:260:481:161:472:133:103:465:076:277:488:148:499:169:5310:26
PKO Harpagan0:480:280:310:260:570:361:211:201:210:260:350:270:370:33
3918Kuba Trzebiatowski11:000:481:402:072:293:253:576:037:228:399:009:309:5610:2911:00
PKO Harpagan0:480:520:270:220:560:322:061:191:170:210:300:260:330:31
4914Marta Świtaj14:431:241:542:423:234:285:287:098:5711:3912:0412:5013:2213:5914:43
PKO Harpagan1:240:300:480:411:051:001:411:482:420:250:460:320:370:44
5910Agnieszka Musiał16:301:432:243:113:414:515:497:4610:1612:1712:4913:5314:2615:1316:30
PKO Harpagan1:430:410:470:301:100:581:572:302:010:321:040:330:471:17
6909Maciek Kaim16:321:432:283:083:414:505:537:4610:2012:1712:4913:5314:3015:1416:32
PKO Harpagan1:430:450:400:331:091:031:532:341:570:321:040:370:441:18
7911Robert Bicz16:551:161:512:393:184:545:528:0010:2112:2213:0714:1514:4615:2416:55
PKO Harpagan1:160:350:480:391:360:582:082:212:010:451:080:310:381:31
8871Marek Czernielewski17:110:551:261:542:183:143:499:2911:0112:4013:0913:4315:5216:2617:11
JW 32730:550:310:280:240:560:355:401:321:390:290:342:090:340:45
9891Sofia Porle18:361:422:353:244:236:087:079:3312:0914:2015:0115:5516:3817:3318:36
Växjö OK1:420:530:490:591:450:592:262:362:110:410:540:430:551:03
10493Olga Temnikova24:322:233:114:105:0212:5113:2716:0018:2520:5621:2922:1722:5323:3924:32
Kaliningrad2:230:480:590:527:490:362:332:252:310:330:480:360:460:53
11888Adriana Knapik28:192:062:543:399:5813:1214:2518:2421:4924:1525:4026:2226:5727:3828:19
L01 UKS Azymut Siedliska2:060:480:456:193:141:133:593:252:261:250:420:350:410:41
12917Ola Szarmach30:177:568:4210:1411:0812:5014:3221:1423:5926:3927:2128:1328:4929:2930:17
PKO Harpagan7:560:461:320:541:421:426:422:452:400:420:520:360:400:48
13916Krysia Ługowska30:518:309:1910:4411:3513:2215:0421:5224:3327:1427:5328:4829:2430:0230:51
PKO Harpagan8:300:491:250:511:471:426:482:412:410:390:550:360:380:49
14899Natalia Dawidowska30:526:147:158:028:3910:0410:5817:4019:3526:5027:3028:4629:2130:0530:52
G14 UKS Siódemka6:141:010:470:371:250:546:421:557:150:401:160:350:440:47
15490Hugo Thoresson41:0810:4911:4212:3213:4117:0921:3525:3028:5134:1435:3537:2638:4840:0141:08
Andrarums OK10:490:530:501:093:284:263:553:215:231:211:511:221:131:07
17:4631:45
*75*50
16900Maja Łątkowska41:501:474:4215:2516:2818:4019:3831:3934:3637:3038:0339:2440:0041:0241:50
G14 UKS Siódemka1:472:5510:431:032:120:5812:012:572:540:331:210:361:020:48
17901Iga Osięglewska46:552:113:2520:1521:2123:3024:4236:3139:3542:2043:3844:2945:1045:5546:55
G14 UKS Siódemka2:111:1416:501:062:091:1211:493:042:451:180:510:410:451:00
 
913Kamil Gęburankl1:181:572:533:184:50-----7:4810:1912:2112:5013:5214:4615:2516:19
PKO Harpagan1:180:390:560:251:322:582:312:020:291:020:540:390:54
903Kamil Gołojuchnkl---------------8:37-----------------------------------30:3232:5833:41
PKO Harpagan8:3721:552:260:43
1:263:244:375:336:367:0810:5116:1116:4321:5323:2728:3929:20
*64*59*32*44*43*45*55*56*39*80*57*48*47
32:16
*50
897Natalia Zwarankl1:302:493:494:2626:3127:4362:26------------------------------67:33
G14 UKS Siódemka1:301:191:000:3722:051:1234:435:07
898Anna Trajtowicznkl1:252:463:514:3023:4627:4562:27------------------------------67:35
G14 UKS Siódemka1:251:211:050:3919:163:5934:425:08
491Elena Ivkinaabs-----------------------------------------------------------------
Kaliningrad
489Andrey Snapelevabs-----------------------------------------------------------------
Kaliningrad
884Alicja Kwidzińskaabs-----------------------------------------------------------------
G17 UKS Azymut 45
492Yulia Kovalchukabs-----------------------------------------------------------------
Kaliningrad
 
 
 
OPEN2 (18)2,7 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(59)3(32)4(44)5(43)6(45)7(71)8(55)9(56)10(39)11(80)12(57)13(48)14(47)
15(86)16(50)17(100)Meta
 
1912Konrad Gołojuch13:33------------------------------3:55-----------------------------------
PKO Harpagan3:55
12:14-----12:4913:331:582:383:235:146:157:369:2110:3911:14
8:190:350:44*53*61*69*76*54*65*70*79*85
11:46
*84
2922Piotr Dolatowski21:110:411:532:443:273:574:185:207:339:5510:1913:3714:4117:3518:05
PKO Harpagan0:411:120:510:430:300:211:022:132:220:243:181:042:540:30
18:5020:1520:4321:11
0:451:250:280:28
3893Kenneth Svensson21:300:441:232:593:444:174:395:357:1610:3210:5214:1615:2218:2318:54
Finspängs SOK0:440:391:360:450:330:220:561:413:160:203:241:063:010:31
19:3720:2320:5221:30
0:430:460:290:38
4923Roman Polewczak24:330:562:294:095:025:406:147:219:0712:1112:3516:3717:5021:0021:35
Indywidualnie0:561:331:400:530:380:341:071:463:040:244:021:133:100:35
22:1723:2223:5124:33
0:421:050:290:42
5896Marcin Hippner26:243:093:555:005:456:336:548:019:4312:4613:1117:3518:4422:4223:28
Indywidualnie3:090:461:050:450:480:211:071:423:030:254:241:093:580:46
24:1725:1925:5226:24
0:491:020:330:32
6921Julita Linowska27:290:471:502:563:414:164:415:497:3710:4311:1218:1319:3623:1423:53
PKO Harpagan0:471:031:060:450:350:251:081:483:060:297:011:233:380:39
24:4626:2526:5627:29
0:531:390:310:33
7895Jakub Gołąb27:370:501:552:573:514:244:486:248:0310:5511:4119:5820:5223:5124:18
Indywidualnie0:501:051:020:540:330:241:361:392:520:468:170:542:590:27
25:0025:5727:0627:37
0:420:571:090:31
8924Krzysztof Zdunek77:114:255:017:21-----9:1514:3628:1431:5039:0339:5554:1961:1166:29-----
PKO Harpagan4:250:362:201:545:2113:383:367:130:5214:246:525:18
73:5074:4276:2577:113:2819:54
7:210:521:430:46*59*43
 
908Jacek Walaszeknkl1:183:234:365:286:317:038:3810:5216:1116:4321:4823:3428:3729:18
PKO Harpagan1:182:051:130:521:030:321:352:145:190:325:051:465:030:41
30:3132:2032:5233:36
1:131:490:320:44
907Mateusz Trymbulaknkl1:303:184:416:257:358:1310:1712:3518:2519:0225:1627:1532:1532:55
PKO Harpagan1:301:481:231:441:100:382:042:185:500:376:141:595:000:40
33:5135:0335:4536:17
0:561:120:420:32
904Bartosz Kłódkankl1:293:174:406:237:348:1310:1612:3718:2419:0225:1427:1332:1232:53
PKO Harpagan1:291:481:231:431:110:392:032:215:470:386:121:594:590:41
33:4935:0035:3936:20
0:561:110:390:41
915Daniel Tyrannkl2:07-----4:475:386:116:3715:2817:5821:0121:3528:3931:5936:0736:41
PKO Harpagan2:072:400:510:330:268:512:303:030:347:043:204:080:34
37:3439:4240:1140:411:09
0:532:080:290:30*59
902Ola Fleszernkl1:283:014:246:098:138:4410:1612:3118:1819:0026:0928:2036:2537:00
PKO Harpagan1:281:331:231:452:040:311:322:155:470:427:092:118:050:35
38:1842:0042:3243:13
1:183:420:320:41
905Maarysia Prusiknkl1:293:014:296:108:128:4410:1612:2918:1818:5426:1028:2036:3036:59
PKO Harpagan1:291:321:281:412:020:321:322:135:490:367:162:108:100:29
38:2042:0242:3443:16
1:213:420:320:42
906Dawid Sochackinkl1:283:164:396:257:378:1210:1612:5318:2619:0125:5828:1938:5039:39
PKO Harpagan1:281:481:231:461:120:352:042:375:330:356:572:2110:310:49
-----50:5851:4352:3641:05
11:190:450:53*85
494Conny Thoressonabs----------------------------------------------------------------------
Andrarums OK
---------------
496Marcin Fastynabs----------------------------------------------------------------------
E75 UKS Orientuś
---------------
879Piotr Majewskiabs----------------------------------------------------------------------
W88 WKS Gwardia
---------------
 
 
 
MSOFT (61)3,1 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(59)2(32)3(34)4(33)5(73)6(37)7(35)8(39)9(41)10(42)11(43)12(36)13(77)14(44)
15(46)16(58)17(47)18(48)19(49)20(50)21(74)22(51)23(100)Meta
 
1456Martin Regborn21:121:021:522:563:183:344:346:327:1410:0611:0512:1812:4913:2713:55
Hagaby GOIF1:020:501:040:220:161:001:580:422:520:591:130:310:380:28
15:0215:3718:0318:2718:4219:2819:4820:2620:4221:12
1:070:352:260:240:150:460:200:380:160:30
2470Rickard Ohlsson21:190:561:402:463:103:284:246:227:059:4510:5612:2613:1013:4814:16
Södertälje-Nykvarn OF0:560:441:060:240:180:561:580:432:401:111:300:440:380:28
15:2616:0318:2718:4919:0419:5220:1120:3720:5321:19
1:100:372:240:220:150:480:190:260:160:26
3428Johan Högstrand21:220:521:372:423:013:224:166:046:489:2910:3511:5712:2913:0813:41
Markbygdens OK0:520:451:050:190:210:541:480:442:411:061:220:320:390:33
14:5215:3118:2618:5019:0519:5320:1420:4020:5721:22
1:110:392:550:240:150:480:210:260:170:25
4485Eric Börjeskog21:241:071:532:593:183:354:316:267:189:5411:0812:2813:0013:3914:07
OK Tor1:070:461:060:190:170:561:550:522:361:141:200:320:390:28
15:1615:5318:2218:4619:0119:5520:1420:4220:5821:24
1:090:372:290:240:150:540:190:280:160:26
5447Oscar Carlsson21:331:091:552:573:163:344:356:277:1910:2111:2012:3313:0513:4214:12
Eksjö SOK1:090:461:020:190:181:011:520:523:020:591:130:320:370:30
15:2116:0118:4419:0619:2020:0520:2320:5421:0921:33
1:090:402:430:220:140:450:180:310:150:24
6475Niklas Aldén21:520:541:372:463:093:294:296:277:1110:0811:0912:2613:0713:4714:16
OK Linné0:540:431:090:230:201:001:580:442:571:011:170:410:400:29
15:2516:0418:3218:5619:1120:1020:3021:0921:2521:52
1:090:392:280:240:150:590:200:390:160:27
7455Joakim Eliasson21:531:071:502:553:133:324:306:387:2510:0411:2012:4713:3214:1114:42
Goteborg-Majorna OK1:070:431:050:180:190:582:080:472:391:161:270:450:390:31
15:5816:3719:0419:2719:4220:2820:4721:1321:3021:53
1:160:392:270:230:150:460:190:260:170:23
8452Christian Tingström22:110:481:292:483:173:354:316:357:2710:1711:2912:4913:2914:1014:40
Goteborg-Majorna OK0:480:411:190:290:180:562:040:522:501:121:200:400:410:30
15:5616:3819:1219:3619:5120:4021:0121:2721:4422:11
1:160:422:340:240:150:490:210:260:170:27
9443Daniel Martinsson22:130:521:402:513:083:264:336:337:2010:2411:3213:0113:3414:1414:44
Göteborg-Majorna OK0:520:481:110:170:181:072:000:473:041:081:290:330:400:30
15:5716:3719:1419:3919:5620:4421:0421:3021:4622:13
1:130:402:370:250:170:480:200:260:160:27
9461Love Berzell22:131:031:452:543:113:294:326:517:3310:4411:4513:0413:5414:3315:02
Attunda OK1:030:421:090:170:181:032:190:423:111:011:190:500:390:29
16:1116:5119:1619:4019:5520:4121:0021:2721:4422:1321:06
1:090:402:250:240:150:460:190:270:170:29*63
11487Fredrik Ingelsson22:160:531:372:513:093:264:237:208:1410:4611:4813:1013:4814:2714:55
Rehns BK0:530:441:140:180:170:572:570:542:321:021:220:380:390:28
16:0716:4719:1719:4119:5720:4321:0421:3021:4722:16
1:120:402:300:240:160:460:210:260:170:29
12472Christian Kollberg22:221:212:143:313:544:165:137:057:5110:2811:3812:5913:3214:1014:42
Järla Orientering1:210:531:170:230:220:571:520:462:371:101:210:330:380:32
15:5016:2819:2419:4720:0120:5021:1421:3921:5722:22
1:080:382:560:230:140:490:240:250:180:25
13486Göran Winblad22:281:091:542:553:143:334:366:307:1810:1411:1612:4913:2814:0614:39
Rehns BK1:090:451:010:190:191:031:540:482:561:021:330:390:380:33
16:2417:0519:3219:5520:0920:5821:1721:4522:0122:28
1:450:412:270:230:140:490:190:280:160:27
14466Emil Svensk22:341:402:233:253:494:065:067:017:4510:4411:5413:0813:4114:1614:44
Stora Tuna OK1:400:431:020:240:171:001:550:442:591:101:140:330:350:28
15:5416:3319:1119:3419:5020:4321:0221:4722:0422:34
1:100:392:380:230:160:530:190:450:170:30
15471Max Peter Bejmer22:412:112:503:544:194:355:367:358:2111:2612:2613:4314:2114:5615:24
Bromma-Vällingby SOK2:110:391:040:250:161:011:590:463:051:001:170:380:350:28
16:3517:1419:4520:0820:2221:0821:2921:5522:1122:41
1:110:392:310:230:140:460:210:260:160:30
16469Jonas Nordström22:531:232:093:133:343:544:577:107:5310:4711:4913:1313:4614:2514:53
Tullinge SK1:230:461:040:210:201:032:130:432:541:021:240:330:390:28
16:4017:2019:5420:1820:3221:2021:4022:0822:2622:53
1:470:402:340:240:140:480:200:280:180:27
17439Assar Hellström22:551:001:432:523:273:434:457:027:4911:2012:2213:4414:1914:5715:26
OK Ravinen1:000:431:090:350:161:022:170:473:311:021:220:350:380:29
16:4017:1819:5820:2320:3821:2421:4322:1122:2822:553:14
1:140:382:400:250:150:460:190:280:170:27*72
18429Erik Malmberg22:570:551:362:393:003:174:157:558:3911:2612:3113:4614:3415:0915:37
Kvarnsvedens GOIF OK0:550:411:030:210:170:583:400:442:471:051:150:480:350:28
16:4617:2719:5920:2420:4221:2721:4822:1422:2922:57
1:090:412:320:250:180:450:210:260:150:28
19438Mandus Ridefelt22:581:101:533:093:584:145:147:208:1011:1312:1613:3614:1314:5015:19
OK Linné1:100:431:160:490:161:002:060:503:031:031:200:370:370:29
16:4117:2419:5120:1620:3121:2221:4122:1222:2922:58
1:220:432:270:250:150:510:190:310:170:29
20450Axel Wradhe23:001:061:533:013:303:474:527:017:5010:3911:4413:2014:0814:4415:15
Attunda OK1:060:471:080:290:171:052:090:492:491:051:360:480:360:31
16:3317:1419:5420:2020:3621:2421:4722:1222:3023:00
1:180:412:400:260:160:480:230:250:180:30
21425Daniel Wejas23:211:202:033:073:303:484:486:527:4910:3711:5513:3514:2014:5715:28
Nykopings OK1:200:431:040:230:181:002:040:572:481:181:400:450:370:31
16:3717:1720:0220:2620:4421:3221:5122:3722:5323:21
1:090:402:450:240:180:480:190:460:160:28
22431Rasmus Palmqvist Aslaken23:310:491:523:053:203:454:527:208:0911:2112:2513:5914:4215:2215:51
Järfälla OK0:491:031:130:150:251:072:280:493:121:041:340:430:400:29
17:1317:5220:2620:5221:0821:5722:1822:4523:0323:31
1:220:392:340:260:160:490:210:270:180:28
23433Oskar Andersson23:321:001:573:053:223:404:487:047:5611:0312:2613:5814:3115:1115:41
OK Gynge1:000:571:080:170:181:082:160:523:071:231:320:330:400:30
16:5617:3820:2320:4621:0321:5322:1322:4023:0223:32
1:150:422:450:230:170:500:200:270:220:30
24477Daniel Svensson23:330:561:442:483:143:344:396:337:2110:1511:2013:0313:5714:3615:09
IFK Moras OK0:560:481:040:260:201:051:540:482:541:051:430:540:390:33
16:1717:0220:1720:4220:5721:4522:0522:5123:0723:3319:43
1:080:453:150:250:150:480:200:460:160:26*48
25442Jakob Andersson23:410:561:392:483:273:434:437:278:0910:4712:0513:3814:1214:4815:18
Bredaryds SOK0:560:431:090:390:161:002:440:422:381:181:330:340:360:30
16:5317:3620:1320:4220:5821:4822:0823:0323:1823:41
1:350:432:370:290:160:500:200:550:150:23
25459John Persson23:411:021:452:523:183:424:447:278:1311:0012:2514:1614:4615:2715:59
IFK Goteborg1:020:431:070:260:241:022:430:462:471:251:510:300:410:32
17:1217:5520:4221:0521:2122:1122:3322:5923:1623:41
1:130:432:470:230:160:500:220:260:170:25
27454Egil Edvardsen24:031:352:183:393:564:205:227:308:1510:5712:1613:5314:3215:1015:41
Goteborg-Majorna OK1:350:431:210:170:241:022:080:452:421:191:370:390:380:31
17:2018:1120:4821:1421:2922:2522:4523:2123:3724:03
1:390:512:370:260:150:560:200:360:160:26
28444Martin Gelinder24:051:162:023:213:434:075:087:198:0511:2512:2514:1514:4915:2815:58
Attunda OK1:160:461:190:220:241:012:110:463:201:001:500:340:390:30
17:0817:5021:0221:2821:4322:3222:5223:1823:3424:05
1:100:423:120:260:150:490:200:260:160:31
29426Marcus Berggren24:211:152:003:153:373:554:567:098:2211:1212:3814:1014:5315:3616:07
Nykopings OK1:150:451:150:220:181:012:131:132:501:261:320:430:430:31
17:2618:1220:5721:2421:4122:3923:0323:3623:5424:21
1:190:462:450:270:170:580:240:330:180:27
30464Joakim Svensk24:260:531:372:493:063:234:236:397:2311:4813:0514:3015:0515:4416:13
Stora Tuna OK0:530:441:120:170:171:002:160:444:251:171:250:350:390:29
17:5018:3321:1421:3921:5522:4723:0823:3723:5424:26
1:370:432:410:250:160:520:210:290:170:32
31467Magnus Glännefors24:271:111:583:193:424:005:067:017:4811:1412:2714:0614:5515:3116:01
Söders SOL Tyreso1:110:471:210:230:181:061:550:473:261:131:390:490:360:30
17:1417:5520:3621:0221:1822:4723:0923:4023:5924:27
1:130:412:410:260:161:290:220:310:190:28
32468Jonas Borg24:350:561:432:553:183:354:476:527:4211:0112:2614:0314:3715:2015:51
Södertälje-Nykvarn OF0:560:471:120:230:171:122:050:503:191:251:370:340:430:31
17:0817:5121:0021:2621:4322:3522:5823:4724:0524:35
1:170:433:090:260:170:520:230:490:180:30
33462Viktor Antonsson24:401:192:073:333:584:285:317:428:2911:5113:1514:4515:2015:5816:31
Eksjö SOK1:190:481:260:250:301:032:110:473:221:241:300:350:380:33
17:5218:3721:2421:5022:0623:0023:2123:5324:1024:40
1:210:452:470:260:160:540:210:320:170:30
34480Jonatan Aronsson24:500:592:103:184:064:255:428:078:5312:2913:3415:0915:5516:3717:11
OK Tisaren0:591:111:080:480:191:172:250:463:361:051:350:460:420:34
18:2119:0621:4622:1222:2823:1823:3924:0824:2524:50
1:100:452:400:260:160:500:210:290:170:25
34437Simon Agren24:501:242:534:054:254:465:528:129:0512:1313:1914:4515:3216:1216:43
OK Linné1:241:291:120:200:211:062:200:533:081:061:260:470:400:31
17:5718:4121:2521:5022:1023:0323:2424:0624:2124:50
1:140:442:440:250:200:530:210:420:150:29
36435Pontus Petersson25:141:071:573:223:504:095:188:299:2012:1813:3115:1515:5016:3117:02
OK Orion1:070:501:250:280:191:093:110:512:581:131:440:350:410:31
18:2019:0521:5722:2522:4123:3323:5624:2424:4225:14
1:180:452:520:280:160:520:230:280:180:32
37463Philip Palsson25:161:172:023:143:544:105:118:068:5812:2113:2614:5915:3316:1516:46
Skaneslättens OL1:170:451:120:400:161:012:550:523:231:051:330:340:420:31
18:0818:5122:0222:2922:4423:4124:0124:2824:4525:16
1:220:433:110:270:150:570:200:270:170:31
38436Erik Classon25:172:042:554:084:314:536:028:119:0012:2613:2914:5615:3016:1416:48
OK Orinto2:040:511:130:230:221:092:090:493:261:031:270:340:440:34
18:0418:5322:1822:4122:5823:4724:1024:3624:5325:17
1:160:493:250:230:170:490:230:260:170:24
39434Martin Carlsson25:472:213:164:224:424:596:008:549:4913:2114:3316:0216:4417:2517:57
Tjällmo-Godegards OK2:210:551:060:200:171:012:540:553:321:121:290:420:410:32
19:2020:0222:4023:0723:2324:1524:3725:0325:1925:47
1:230:422:380:270:160:520:220:260:160:28
40446Felix Palmgren25:590:561:443:474:184:345:578:109:0412:2313:4215:1015:4416:2616:58
Eksjö SOK0:560:482:030:310:161:232:130:543:191:191:280:340:420:32
18:4119:2122:0522:3022:4624:2924:4925:1725:3425:59
1:430:402:440:250:161:430:200:280:170:25
41458Martin Larsson26:091:412:263:444:084:425:598:259:1212:2513:4115:1215:4816:3017:04
Hestra IF1:410:451:180:240:341:172:260:473:131:161:310:360:420:34
18:4519:3122:2122:4723:0324:0624:3225:1925:3726:09
1:410:462:500:260:161:030:260:470:180:32
42453Mans Östman26:100:521:502:553:183:364:366:497:3610:4612:3114:1614:5815:5016:27
Goteborg-Majorna OK0:520:581:050:230:181:002:130:473:101:451:450:420:520:37
18:0618:5422:1922:5123:1024:1224:3725:0925:2926:10
1:390:483:250:320:191:020:250:320:200:41
43484Niklas Gustafsson26:521:192:044:375:015:196:248:489:3113:5715:0416:3317:2218:0018:31
OK Tisaren1:190:452:330:240:181:052:240:434:261:071:290:490:380:31
19:4420:2823:1323:4123:5724:4825:1026:0126:2026:52
1:130:442:450:280:160:510:220:510:190:32
43483Simon Smedberg26:521:011:472:593:193:404:439:5510:4814:2315:2817:0317:4018:1718:49
OK Skogsfalken1:010:461:120:200:211:035:120:533:351:051:350:370:370:32
20:0620:4923:2823:5224:0725:1325:3526:0526:2326:52
1:170:432:390:240:151:060:220:300:180:29
45457David Arborelius27:192:112:554:035:546:137:189:4210:3514:0115:1916:5417:2818:1418:51
Helsingborgs SOK2:110:441:081:510:191:052:240:533:261:181:350:340:460:37
20:1821:0423:5824:2524:4325:4026:0226:2926:4727:19
1:270:462:540:270:180:570:220:270:180:32
46460Anton Blom28:311:142:033:203:454:125:249:5811:0214:4216:2518:1518:5319:3520:07
IK Uven1:140:491:170:250:271:124:341:043:401:431:500:380:420:32
21:2622:1225:1525:4225:5926:5327:1627:5028:0628:31
1:190:463:030:270:170:540:230:340:160:25
47478Jens Sundbüe28:561:262:243:464:054:535:599:0510:1413:5415:3917:3118:1218:5619:35
OK Ravinen1:260:581:220:190:481:063:061:093:401:451:520:410:440:39
21:0221:4424:5025:1625:3226:3126:5228:0428:2328:56
1:270:423:060:260:160:590:211:120:190:33
48430Albin Petrén30:021:312:233:404:034:536:109:4610:5014:5716:1518:4319:2420:1020:45
Kungälvs OK1:310:521:170:230:501:173:361:044:071:182:280:410:460:35
22:1223:0526:1926:5027:0828:2028:4429:1329:3230:0213:34
1:270:533:140:310:181:120:240:290:190:30*42
49481Markus Hjort30:090:451:513:143:334:005:098:119:1213:5815:0317:2818:0918:5219:28
OK Ravinen0:451:061:230:190:271:093:021:014:461:052:250:410:430:36
21:1922:0326:4327:0927:2628:2028:4729:2529:4230:0925:4025:59
1:510:444:400:260:170:540:270:380:170:27*48*49
 
479Kalle Bergmannkl0:581:422:503:123:404:447:298:19------------------------------
OK Ravinen0:580:441:080:220:281:042:450:50
---------------------------------------------11:03
2:44
432Mans Sandgrennkl0:571:452:523:093:284:286:247:0910:3211:34--------------------
OK Orion0:570:481:070:170:191:001:560:453:231:02
----------------------------------------15:3116:259:28
<